Stalówka wygrywa z SSK Rzeszów

Grzegorz Lipiec
Rafał Partyka (z piłką) nadal swoim doświadczeniem będzie wspierał Stal ze Stalowej Woli. Mateusz Kołodziej
Podczas drugiego dnia Mistrzostw Podkarpacia w Koszykówce w Przemyślu, Stal Stalowa Wola pokonała 93:61 SSK Rzeszów.

Stal Stalowa Wola - SSK Rzeszów 93:61 (17:21, 23:20, 20:9, 33:12)
Stal
: Konieczny 24, Zaguła 23, Pogoda 15, Partyka 9, Kaczmarski 8, Bandyga 4, Tabor 4, Łabuda 4, Buczek 2.

Na koniec swojego udziału w Mistrzostwach Podkarpacia Stal Stalowa Wola pewnie ograła SSK Rzeszów. - Pierwsza połowa była ospała w naszym wykonaniu. Trzecia kwarta to już dobra gra w obronie i w ataku, przynosi to szybko efekty, bo odjechaliśmy rywalowi. Był to dobry sparing na tydzień przed inauguracją ligi. Cieszyła dobra postawa w ataku Sylwestra Koniecznego. Cały zespół zasłużył na brawa - komentuje trener zielono-czarnych Bogdan Pamuła.

Stalówka w następny weekend inauguruje rozgrywki drugiej ligi od wyjazdu na parkiet AZS UMCS Lublin.

OGLĄDAJ: TOP Sportowy24. Krytyczne wypowiedzi Lewandowskiego odbijają się echem