Zwycięstwo koszykarzy Siarki Tarnobrzeg!

/PISZ/
Koszykarze tarnobrzeskiej Siarki (z piłką Michał Baran) rozegrali dziś bardzo dobre spotkanie pokonując rywali ze Znicza Basketu Pruszków. M. Radzimowski
W środowym meczu pierwszej ligi koszykarzy Siarka Tarnobrzeg pokonała Znicz Basket Pruszków 84:77 (25:13, 23:26, 16:26, 20:12).

Siarka: Krupa 27 (5x3), Baran 19 (1x3), Miś 8, Prażmo 8 (1x3), Szczytyński 5 - Marciniak 7, Zych 6, Rabka 3 (1x3), Wójcik 1.
Znicz: Biergmann 27, Dłoniak 10, Suliński 10 (1x3), Bajer 7, Pacocha 4 - Czubek 13 (3x3), Bacik 4, Malewski 2, Dębski.

Już pierwsza kwarta pokazała, że "Siarkowcy" faktycznie wzięli sobie do serca krytykę, jaka ich spotkała po meczu w Krośnie i rozpoczęli mecz tak, że serce rosło. Bardzo dobrze rozgrywał Bartosz Krupa, który wreszcie zaczął trafiać mobilizując swoją postawą kolegów z drużyny. Pierwsza kwarta to koncert gry w wykonaniu gospodarzy i wygrali oni by ją w zdecydowanie wyższych rozmiarach, gdyby nie fatalnie prowadzący mecz arbitrzy.

Relacja z meczu w jutrzejszym "Echu Dnia".