Koszykarze Stali Stalowa Wola przegrali w Tychach

/ARKA/

Echo Dnia Podkarpackie

Aktualizacja:

Koszykarze Stali Stalowa Wola (z piłką Rafał Partyka) przegrali drugie spotkanie w półfinałach play off o awans do ekstraklasy w Tychach z Big Starem 82:92.

W drugim półfinałowym meczu play off z Big Starem w Tychach nasz zespół przegrał 82:92.

Po sobotniej wygranej z Big Starem na jego parkiecie 69:67, w drugim wyjazdowym pojedynku "Stalówka" musiała pogodzić się w niedzielę z porażką. O wyniku w dużej mierze zadecydowała pierwsza kwarta, przegrana przez stalowowolan 10:28.
    - Zagraliśmy w pierwszej połowie za spokojnie, nie dopisywała nam skuteczność - komentował Bogdan Pamuła, trener Stali.

Teraz oba zespoły czekają dwa pojedynki w Stalowej Woli, 25 i 26 kwietnia. Rywalizacja toczy się do trzech zwycięstw, a drużyna, która wyjdzie z niej zwycięsko, awansuje do ekstraklasy.

Więcej w poniedziałkowym ":Echu Dnia".