Rozpoczęły się mistrzostwa kraju w lekkiej atletyce. Danuta Urbanik z brązowym medalem

Grzegorz Lipiec
Danuta Urbanik z Victorii Stalowa Wola ma brązowy medal mistrzostw kraju w biegu na 1500 metrów. PZLA
W piątkowe popołudnie Danuta Urbanik rozpoczęła swoje medalowe żniwo na Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy. W biegu na 1500 metrów zajęła trzecie miejsce. Czekamy na kolejne starty naszej zawodniczki.

W piątek rozpoczęły się w Bydgoszczy Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce. Już pierwszego dnia Victoria Stalowa Wola ma powody do radości. Danuta Urbanik ma brązowy medal.

Danusia ma bardzo ambitne plany związane z mistrzostwami kraju. W piątek pobiegła na 1500 metrów i od razu pokazała się z bardzo dobrej strony. Zajęła trzecie miejsce z czasem 4:09.24. Nad czwartą Renatą Pliś przewaga na mecie wyniosła ponad trzy sekundy. Drugie miejsce zajęła Sofia Ennaoui - 4:09.16, a złoty medal zgarnęła Angelika Cichocka z czasem 4:08,84.