Gospodarze górą w środowych meczach barażowych

Piotr Szpak
Wiele emocji towarzyszyło środowym meczom barażowym o awans do stalowowolskiej klasy okręgowej oraz klasy A.

W pierwszym meczu o awans do klasy okręgowej Ludowym Klub Sportowy Jadachy wygrał z Francesco Jelna 3:2 (1:2). Bohaterem spotkania był Marcin Wolan,. który zdobył dla gospodarzy trzy gole, w 32, 70 i 88 minucie. Ja gości bramki zdobyli: Miazga w 17 oraz Krzemiński w 43 minucie.

Po pierwszej połowie drużyna z Jelnej prowadziła 2:1, ale po zmianie stron kondycją zaimponowali gracze Jadachów radząc sobie w upalnym powietrzu bardzo dobrze.

- To był stojący na bardzo dobrym poziomie, a co najważniejsze emocjonujący mecz. W niedzielę pojedziemy do Jelnej optymistycznie nastawieni - mówił nam po spotkaniu prezes klubu z Jadachów Tomasz Wolan.

W środę rozegrano także dwa mecze o prawo gry w sezonie 2016/2017 w stalowowolskiej klasie A. W obu triumfowali gospodarze. San Wierzawice wygrał z Czarnymi Sójkowa 3:2 (3:0), natomiast Lasowiak Wola Baranowska pokonał LZS Wola Rzeczycka 3:1 (2:1).

W niedziele rozegrane zostaną spotkania rewanżowe, ich początek zaplanowano na godzinę 17.