Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali ostatni mecz w tym...

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali ostatni mecz w tym sezonie

Piotr Szpak

Echo Dnia Podkarpackie

Aktualizacja:

W sobotnim meczu kończącym sezon 2016/2017 w drugiej lidze piłkarskiej Stal Stalowa Wola wygrała z Siarką Tarnobrzeg 1:0 (0:0).
    Jedynego gola meczu zdobył w 60 minucie Adrian Gębalski skutecznie wykonując rzut karny.

W pierwszej połowie bliżsi zdobycia gola byli piłkarze Siarki. Najbliższy tego był Daniel Koczon po strzale, którego piłka odbiła się od poprzeczki. Stal zagroziła bramce Siarki tylko raz, kiedy blisko zdobycia gola był Adrian Gębalski, ale minimalnie chybił.
    W drugiej połowie mecz się ożywił za sprawą… arbitra, który podyktował problematyczny rzut karny. Adrian Gębalski nie zmarnował prezentu i pewnym strzałem pokonał Karola Dybowskiego.

Mecz nie stał na olśniewającym poziomie, ale toczony był w potwornym upale i kosztował zawodników obu drużyn mnóstwo sił.
    Wieczorem szeroka relacja z derbowego spotkania.