Aktualizacja:

Ulanowska ekipa na piątkę. Wyniki spotkań stalowowolskiej klasy A, grupy 2.

(Źródło:
    nowiny24.pl)

W słoneczne sobotnie popołudnie na dobrze przygotowanej murawie stanęły naprzeciwko siebie drużyny Retmana Ulanów i Wichrów Rzeczycy Długiej. Mecz ten był bardzo ważnym spotkaniem dla obu zespołów. Rzeczyca chciała odbudować straty z początku sezonu, zaś Retman pragnął zniwelować straty punktów do pierwszej trójki w tabeli. Już od początku spotkania Ulanów prężnie przeszedł do ataku na bramkę przeciwnika. W pierwszej połowie przewaga miejscowych była wyraźna i trafienie Jarosława Wołoszyna dało prowadzenie. Drugi gol padł łupem Patryka Szczepana. Rezultat już po przerwie podwyższył Dawid Iskra. Ostatecznie Retman strzelił aż pięć goli. Lider z Sarzyny wypunktował drużynę z Kuryłówki.

Wyniki 9. kolejki: Retman Ulanów - Wichry Rzeczyca Długa 5:0, Francesco Jelna - LZS Podwolina 3:1, KS Sarzyna - Złotsan Kuryłówka 7:0, Staromieszczanka Stare Miasto - ŁKS Łowisko 1:1, Azalia Wola Zarczycka - SKS Racławice 4:2, Azalia Brzóza Królewska - Podlesianka Kamień 1:1, Tanew Harasiuki - LKS Brzyska Wola 0:4, Sokół Hucisko - Dolina-Tanew Wólka Tanewska 4:2.