Real ze Skalnej Góry

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Real Skalna, to kolejny zespół, który zgłosił się do trzeciej edycji turnieju dzikich drużyn o puchar tarnobrzeskiego Kawalera Orderu Uśmiechu Stanisława Uziela oraz redakcji "Echa Dnia". Rozegrany on zostanie w najbliższy piątek. Imprezie patronować będzie Telewizja Miejska Tarnobrzeg.

  Tradycyjnie już turniej odbędzie się na boiskach w tarnobrzeskim Zwierzyńcu, należących do Klubu Sportowego Siarka.
  Biorąc pod uwagę sugestię naszych młodych czytelników, postanowiliśmy zorganizować turniej w trzech rocznikach, klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych oraz pierwszych klas gimnazjalnych (urodzeni w roku 1993). W drużynach z najmłodszej kategorii grać mogą zawodnicy urodzeni w 1999 roku i młodsi, a w kategorii klas IV-VI urodzeni w 1996 roku i młodsi. W zespołach, które zagrają w kategorii gimnazjalistów, muszą być piłkarze urodzeni w 1993 roku i młodsi. Uwaga! Dopuszczamy w tym roku możliwość gry zawodników trenujących w klubach sportowych, ale nie może być tak, że dana drużyna złożona będzie z samych piłkarzy grających i trenujących w Siarce Tarnobrzeg, Tłokach Gorzyce czy Stali Stalowa Wola. Każdy zespół liczyć musi minimum sześciu, a maksimum 10 zawodników. Każda drużyna musi mieć nazwę, pełnoletniego opiekuna oraz listę zawodników, na której musi być podane imię i nazwisko danego gracza oraz nr legitymacji szkolnej. Przypominamy, iż każdy z piłkarzy uczestniczących w turnieju musi mieć koniecznie zgodę podpisaną przez rodzica na uczestnictwo w turnieju. W imprezie uczestniczyć mogą zespoły z regionu, na którym ukazuje się "Echo Dnia". - Chętnych do uczestnictwa w naszym turnieju, także do jego sponsorowania, jest coraz więcej. Zapowiada się fantastyczna impreza - mówi Stanisław Uziel, główny organizator imprezy.

  Wygląda na to, że wzorem lat poprzednich puchary i nagrody trafią do wszystkich drużyn. Zapowiada się wielogodzinna wspaniała zabawa, dlatego Kawaler Orderu Uśmiech zadbał też o strawę. Atrakcji pozasportowych, także tych kulinarnych, nie zabraknie. Dowódca jednostki wojskowej w Nowej Dębie, pułkownik Adam Nowotny ugotuje wraz ze swymi żołnierzami pyszną grochówkę. Takich, którzy idą nam z pomocą przy organizacji turnieju jest więcej, nie sposób wyliczyć wszystkich.

  Mamy już pierwsze zgłoszone do turnieju drużyny. Przypominamy, że na turniej warto zabrać jak największą liczbę kibiców, rodziców, babcie, dziadków, ciocie i wujków oraz sąsiadów. Te zespoły, które dopingować będzie najliczniejsza rzesza kibiców, spotka miła niespodzianka. Uhonorowani zostaną także ci, którzy przybędą na turniej z transparentami. Szykujemy też nagrodę na najbardziej zaskakującą, a jednocześnie najzabawniejszą nazwę drużyny. Listy z nazwiskami zawodników oraz nazwą należy już dostarczać do redakcji "Echa Dnia" w Tarnobrzegu, ul. Moniuszki 6a, pokój 105.

  Dotychczasowi sponsorzy naszego turnieju: dyrektor Departamentu Kultury i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie Mieczysław Figura, dowódca jednostki wojskowej w Nowej Dębie Adam Nowotny, Spółdzielnia Mieszkaniowa Siarkowiec, Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa, KS Siarka, komendant Straży Miejskiej w Tarnobrzegu Marek Bukała, Norbert Mastalerz, Wojciech Jugo, Kazimierz Bieniek, Bank Spółdzielczy, firma Karabela, Janusz Rejczyk, PHU Krapid, Dorota Watroba, Antoni Jakubowicz - radny RM Tarnobrzega, Wacław Salamucha, Alfred Kopaczek - PSS Społem, Alfred Martyniak - Rada Osiedla Młodych w Tarnobrzegu, Tadeusz Kagan, Janusz Sadłos - Delima.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!