Ostatnie szlify niższych klas

    Ostatnie szlify niższych klas

    Arkadiusz KIielar kielar@echodnia.eu, Piotr Szpak szpak@echodnia.eu

    Echo Dnia Podkarpackie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Podkarpackie

    Fragment spotkania w Turbi, w którym gospodarze zmierzyli się z rezerwami Sokoła Nisko.

    Fragment spotkania w Turbi, w którym gospodarze zmierzyli się z rezerwami Sokoła Nisko. ©M. Radzimowski

    Grad goli w sparingowych spotkaniach drużyn grających w niższych klasach rozgrywkowych.
    Fragment spotkania w Turbi, w którym gospodarze zmierzyli się z rezerwami Sokoła Nisko.

    Fragment spotkania w Turbi, w którym gospodarze zmierzyli się z rezerwami Sokoła Nisko. ©M. Radzimowski

    Ostatnie mecze kontrolne przed zaplanowaną na najbliższy weekend inauguracją rundy wiosennej rozegrały drużyny piłkarskie grające w klasie okręgowej. Grały także drużyny z klas A i B. Emocji nie brakowało.

    Budo Instal Turbia - Sokół II Nisko/Moskale 2:3 (1:0), Tarkowski 20, Dziadura 85 - Wójcik 60, Wałek 87, Szeser 89.
    Turbia: Bieniek - Szafran, Słowik, Chamera, Marek - Dziadura, Komada, Chudy, Pelc - Tarkowski, Sojecki oraz Piwowar, Jarosz, Paluch, Ryba, Kempanowski, Stelmach.
    Sokół II: Pliszka - Śnios, Wołoszyn, Pietrusiewicz, Wolak - Wałek, Dyba, Wójcik, Piziorski - Flisek, Szeser oraz Maziarz, Sienkiewicz.

    Marmury Przyłęk - Start Wola Mielecka 1:3 (0:3), Sukiennik - Folta 2, Bierzyński.
    Start: Łysoń - Lelakowski, Muryjas, D. Jaworski, Ogorzałek - Stec, Węglarz, Cisło, Folta - Hul, Bierzyński oraz Bachan, R. Jaworski, Dręga, Bańka, Mikrut.
    W Starcie zagrał Marcin Cisło, pomocnik pozyskany ze Smoczanki Mielec.

    Wisłoka Dębica - Ikarus Tuszów Narodowy 2:1 (1:0), Jędrusiak 2 - Miłoś.
    Ikarus: Polak - Szady, Miłoś, Radoń, Pasterczyk - Cebera, Gera, Borawski, Pietras - Wcisło, Cyganowski oraz Łuszcz, Bogacz, Zaskalski.7.
    Stal Nowa Dęba - Tempo Cmolas 8:1 (2:1) , P. Wilk 2, Milanowski, Ziętek, Serafin, Wolan, Kościelny, Żywiec - Romaniuk.
    Stal: Kunat - Białek, Ziętek, Bal, Milanowski - Kościelny, Serafin, Wolan, Żywiec - Nowak, Wilk, oraz Dziemianko, K. Smykla, M. Smykla, Wierzbicki.
    W Stali Nowa Dęba w meczu przeciwko Tempu pojawił się Tomasz Walon, środkowy pomocnik pozyskany z LZS Jadachy.

    Olimpia Pysznica - Bukowa Jastkowice 6:2 (3:1) , Kaczkowski 2, Bąk, Młynarski, Butryn, Bajgierowicz dla Olimpii.

    Retman Ulanów - KP Zarzecze 1:4 (1:1), Serwik - Kostyra 3, Kobylarz.

    Olimpia Pysznica - Agmar Chwałowice 1:1 (1:0), Sobiło dla Olimpi.

    KP Zarzecze - Rotunda Krzeszów 4:1 (0:1), Kobylarz 2, Kostyra 2 dla Zarzecza.

    Smoczanka Mielec - Sokół Malinie 3:1 (2:0), Puła 2, Serwon dla Smoczanki.
    Orzeł Rudnik - LZS Przędzel 2:1 (1:1).

    Korona Majdan Królewski - Sokół Kolbuszowa Dolna 1:6 (1:1), Ł. Kopeć z karnego dla gospodarzy.

    Siarka Tarnobrzeg (juniorzy młodsi) - Wspólnota Tarnobrzeg 8:0 (1:0).

    Siarka Tarnobrzeg (juniorzy) - Wisan Skopanie 0:1 (0:1), T. Pluta 1

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Zobacz koniecznie:

    Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

    Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

    Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

    Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

    Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

    Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

    Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

    Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!