"Stalówka" lepsza od KSZO

Redakcja
S. Czwal
W drugoligowym meczu w Stalowej Woli pomiędzy miejscową Stalą i KSZO Ostrowiec lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 1:0 (0:0).

"Złotego" gola dla Stali na wagę trzech punktów zdobył głową Jaromir Wieprzęć w 71 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Przemysława Pałkusa.

Spotkanie, traktowane przez kibiców jak derby, przyciągnęło na trybuny 3 tysiące widzów. Znakomitą atmosferę stworzyli "szalikowcy" obu zespołów, prezentując efektowną "oprawę" i dopingując piłkarzy przez pełne 90 minut.

Nie zabrakło też niespodzianki ze strony stalowowolskiego klubu, który w przerwie meczu urządził dla kibiców konkurs żonglowania piłką.