Lipecki "w kontakcie"

  Arkadiusz Kielar

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W drugoligowej Stali Stalowa Wola trwają kadrowe "przymiarki". Kamil Gęśla podpisał umowę.
  Napastnik Kamil Gęśla podpisał już nową umowę ze Stalą Stalowa Wola.

  Napastnik Kamil Gęśla podpisał już nową umowę ze Stalą Stalowa Wola. ©S. Czwal

  - Cały czas jestem w kontakcie z trenerem drugoligowej Stali Stalowa Wola, Władysławem Łachem - przyznaje Krzysztof Lipecki, kandydat do gry w naszym zespole.

  26-letni piłkarz jesienią grał w trzecioligowym Górniku Wieliczka, jest dobrze znany w naszym regionie, to wychowanek Stali Nowa Dęba, grał też w Siarce Tarnobrzeg.
  - Z Siarką wywalczyłem nawet awans do drugiej ligi - wspomina pomocnik. - Trenerem był Jacek Zieliński, a ja byłem w zespole rezerwowym. Po awansie odszedłem do Pogoni Staszów, a od dwóch sezonów gram w Górniku Wieliczka.

  "ZEGAR" TEŻ SZUKA

  Piłkarz, który jest w kręgu zainteresowań "Stalówki", o czym informowaliśmy jako pierwsi, nie miał jeszcze okazji występować w drugiej lidze.
  - Rozważam propozycję Stali, rozmawiałem z trenerem Władysławem Łachem - przyznaje Krzysztof Lipecki.
  - Mam jednak też propozycje z innych drugoligowych zespołów i przy swoim wyborze będę się kierował także kwestiami finansowymi. Czy razem ze mną może trafić do Stalowej Woli inny piłkarz Górnika Wieliczka, 26-letni obrońca Bartłomiej Piszczek? Z tego co wiem, też ma propozycje ze "Stalówki", ale na konkrety jest za wcześnie. Co do stalowowolskiego zespołu, to nie musiałem się o niego wypytywać naszego byłego napastnika, Pawła Zegarka, który grał niegdyś w Stali, a ostatnio w Skawince Skawina, bo znam kilku "stalowców". Z Tomkiem Wietechą grałem na przykład w przeszłości w Pogoni Staszów. A co do "Zegara", to on też szuka w przerwie zimowej klubu.
  DRABIK NIE MÓWI "NIE"

  Do Stali w przerwie zimowej raczej nie wróci pomocnik Marcin Dettlaff, który zamierza grać nadal w Kmicie Zabierzów. Ze Stalą nową umowę do końca sezonu podpisał już za to napastnik Kamil Gęśla, co zapowiadaliśmy od dłuższego czasu. "Do wzięcia" jest kilku piłkarzy pierwszoligowej Polonii Bytom: Artur Romus, Mariusz Mężyk, Karol Drej i Rafał Grzyb, z których bytomski klub prawdopodobnie zrezygnuje w przerwie zimowej. Ci zawodnicy byli niegdyś w kręgu zainteresowań "Stalówki", ale szefowie Polonii chcą ich odsprzedać za "porządną cenę". A Stali nie będzie raczej na to stać. Bardziej prawdopodobny jest powrót z Galicji Cisna wychowanka Stali, obrońcy Marcina Drabika. Sam zainteresowany nie mówi "nie".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Głosowanie zakończone

  Miss Studniówki 2017. Głosowanie zakończone

  Mister Studniówki 2017. Głosowanie zakończone

  Mister Studniówki 2017. Głosowanie zakończone

  Tak gotuje Andrzej Wrona! Zobacz 3. odcinek Artysty w kuchni

  Tak gotuje Andrzej Wrona! Zobacz 3. odcinek Artysty w kuchni