Wygrana Siarki Tarnobrzeg porażka Kolbuszowianki

Piotr Szpak

Echo Dnia Podkarpackie

Aktualizacja:

Fragment meczu w Nowej Dębie, w którym juniorzy Stali przegrali z Siarką Tarnobrzeg 2:4. ©S. Czwal

Wygrane juniorów i juniorów młodszych Siarki Tarnobrzeg w Nowej Dębie. Porażki Kolbuszowianki w Sanoku.

Juniorzy tarnobrzeskiej Siarki idą najwyraźniej śladami seniorów tego klubu, przegrywając na własnym boisku i wygrywając na wyjazdach. Tym razem młodzi "Siarkowcy" zwyciężyli w Nowej Dębie.
    Porażek w Sanok doznały drużyny Kolbuszowianki Kolbuszowa, a juniorzy młodsi kolbuszowskiego klubu po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej części stracili aż siedem goli, doznając pogromu.

Cenne zwycięstwo odnieśli w Jaśle juniorzy Stali Stalowa Wola, natomiast juniorzy młodsi "Stalówki" zdobyli jeden punkt zdobywając gole w ostatnich minutach pierwszej i drugiej połowy meczu. Zespoły mieleckiej Stali swe spotkania z Krośnianką/Karpatami Krosno przełożyli na najbliższą środę.

Pierwsza liga juniorów

STAL NOWA DĘBA - SIARKA TARNOBRZEG 2:4 (1:3).
    Dudek 1, Kurzymski 90 - Lis 12, Rożek 20, 40, Kwieciński 58.
    Stal Sanok - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 2:0 (1:0).
    Kuzian 25, Góra 75.
    Gamrat/Czarni Jasło - STAL STALOWA WOLA 0:2 (0:1).
    Świąder 35, Chamera 89.
    Resovia Rzeszów - Igloopol Dębica 2:1 (1:1), Warchoł 15, 50 - Dzięgiel 58; JKS Jarosław - Technik Błękitni Ropczyce 1:2 (0:2), Jurczyk 88 - Ogrodnik 22, Rachwał 28; STAL MIELEC - Krośnianka/Karpaty Krosno - mecz przełożony na środę, 23 kwietnia; Stal Rzeszów - Wisłoka Dębica - mecz przełożony na 24 kwietnia.

14. KOLBUSZ. 16 10 14:41
    Pierwsza drużyna zagra w mistrzostwach Polski, dwie ostatnie spadają do drugiej ligi juniorów.

Pierwsza liga juniorów młodszych

STAL NOWA DĘBA - SIARKA TARNOBRZEG 1:3 (0:2).
    Dziadura 65 - Brania 20, 55, Obara 30 z karnego.
    Stal Sanok - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 7:0 (0:0).
    Kuzio 46, 72, Florek 48, Bilas 51, 65, Ambicki 60, 68.
    Gamrat/Czarni Jasło - STAL STALOWA WOLA 2:2 (1:0).
    Ochwat 30, Machowski 70 - Lichy 45, Kobylarz 80.
    Resovia - Igloopol Dębica 1:1 (1:0), Hady 20 - Pisz 55; JKS Jarosław - Technik Błękitni Ropczyce 3:0 (3:0), Moneta 10, 35, Kania 20; STAL MIELEC - Krośnianka/Karpaty Krosno - przełożony na 23 kwietnia, Stal Rzeszów - Wisłoka

14. STAL ND 18 6 14:105
    Pierwsza drużyna zagra w mistrzostwach Polski, ewentualny spadek uzależniony jest od miejsca zajętego przed drużynę juniorów danego klubu.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.