Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Echo Dnia Podkarpackie

Piłkarze Stal (na zdjęciu Krzysztof Trela) pokonali faworyzowany zespół GKS Bełchatów. ©M. Radzimowski

Stal Stalowa Wola pokonała ekstraklasowy GKS Bełchatów 1-0 w 1/16 finału Pucharu Polski.

Zwycięskiego gola zdobył strzałem z 20 metra Krystian Lebioda w 10 minucie spotkania.

Od 45 minuty GKS Bełchatów grał w "dziesiątkę" po czerwonej kartce dla Herrery za brutalny faul na wychodzącym na czystą pozycję Adamczyku.

W doliczonym czasie gry rzutu karnego podyktowanego po faulu na Lebiodzie, nie wykorzystał Tadeusz Krawiec.

Widzów: 1800.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.