Ostatni sprawdzian piłkarzy Siarki Tarnobrzeg

Damian Szpak
W sparingowym meczu piłkarskim Siarka Tarnobrzeg zremisowała z Czarnymi Polaniec 1:1 (1:0). Fot. M. Radzimowski
W sparingowym meczu czwartoligowi piłkarze Siarki Tarnobrzeg zremisowali z trzecioligowym zespołem Czarnych Połaniec 1:1 (1:0).

Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w 13 minucie meczu Tomasz Walat, wyrównał w 65 min Dawid Korona. W drugiej połowie goście nie wykorzystali rzutu karnego, strzał Mariusza Łukawskiego obronił bramkarz Siarki Paweł Kozieł.

Szerzej o ostatnim przed inauguracją rundy wiosennej sparingu Siarki napiszemy w poniedziałkowym "Echu Sportowym".