Grupa 5: Pewna wygrana lidera

/kwit/, /ARKA/
Na inaugurację wiosny w grupie 5 klasy A pewnie wygrał lider z Podwoliny. Tylko remis wywalczył dotychczasowy wicelider z Kłyżowa, z Jutrzenką, w której średnia wieku to 18 lat.

W Przędzelu jedynego gola zdobył z rzutu wolnego Krzysztof Burdzy. W Stanach padło aż pięć bramek, z których najładniejszą zdobył przewrotką Krzysztof Bednarz.

LZS Podwolina - Retman Ulanów 3:0 (2:0), Lebioda 29, 38, Łątka 65.
Podwolina: Bąk - Samek, J. Kotuła, Chmielarz - Marut, Lebioda (77 Skiba), Furman (70 Soboń), R. Kotuła, Madej - Dubiel (63 Warchoł), Łątka.

Retman: Pardyak - Ptak, Szczepan, Czyż, Bogacz (46 Wildanger) - Penc, Iskra, Małek, Kamiński - Skowronek, Tybuś.

Festiwal strzelecki zapoczątkował Kamil Lebioda, który w 29 minucie huknął z 18 metrów nie do obrony. Po przerwie Bartłomiej Łątka strzałem w krótki róg ustalił wynik.

Ceramika Harasiuki - Przemiana-Azalia Wola Zarczycka 6:2 (4:1), Zwolak 22, 28, 35, 62, 69, Muzyka 39 - Baj 16, 75.

Kłyż Tarnogóra - Victoria Giedlarowa 2:5 (1:2), Gumieniak 8, Maczuga 62 - Mazurkiewicz 10, 50, Wawrzaszek 25, Daź 56, Szpunar 76.

Staromieszczanka Stare Miasto - LZS Jarocin 6:0 (2:0), Kamiński 30, Kuchyt 35, Wylaź 47, Drożdżel 55, 63, Moszkowicz 75.

Jutrzenka Kopki - San Kłyżów 1:1 (0:1), Król 81 - Madej 10.
LZS Przędzel - Sparta Jeżowe 1:0 (0:0), Burdzy 75.

Łęg Stany - Jodła Przychojec 5:0 (3:0), Ł. Kozioł 28, Ryś 29, 42, Bednarz 66, T. Kozioł 85.

14. Jodła 14 3 15:56

Pierwszy zespół awansuje do klasy okręgowej, drugi zagra w barażu o awans, zespoły z miejsc 11 i 12 zagrają w barażach o utrzymanie, z miejsc 13 i 14 spadną do klasy B.