Grupa 5: Wysokie wygrane Sparty i Kopek

ARKA
Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze w grupie 5 stalowowolskiej klasy A. Najbardziej efektowne zwycięstwo odniosły Sparta Jeżowe i Jutrzenka Kopki.

Ten drugi zespół zakończył pojedynek z Retmanem w 70 minucie z powodu zdekompletowania składu gości, którzy mecz zaczęli w dziesiątkę…
Wysoko wygrał też San Kłyżów, dla którego ładnego gola zdobył głową Szymon Jarosz i LZS Podwolina, dla którego rzutu karnego nie wykorzystał Bartłomiej Samek, a efektowne trafienie w "okienko" zanotował Sławomir Furman. LZS Przędzel zremisował, a miejscowi mieli po przerwie kłopoty z kondycją.

Wyniki: Azalia Wola Zarczycka - Victoria Giedlarowa 1:1 (0:1), Paszek 70 - Kwoka 28; Sparta Jeżowe - Jodła Przychojec 7:0 (4:0), Karasiński 3, Kurasiewicz 3, Kata; San Kłyżów - KS Jarocin 5:1 (3:0), Jarosz 24, 35, Madej 30, Bąk 69, Jeż 88 - Wojtyła 86; Polonia Przędzel - Staromieszczanka Stare Miasto 1:1 (1:0), Burdzy 15 - Drożdżal 75; Jutrzenka Kopki - Retman Ulanów 7:0 (6:0), Madej, Król, Pasiak, Grabiec, samobójcza, Maczuga, Rębacz; Ceramika Harasiuki - Łęg Stany 2:1 (0:0), Zwolak 2 - Żak; LZS Podwolina - Kłyż Tarnogóra 4:1 (2:1), Furman 8, 70 z karnego, Marut 40, Małek 80 - Maczuga 34.

14. Jodła 20 4 18:81

Pierwszy zespół awansuje do klasy okręgowej, drugi zagra w barażu o awans, zespoły z miejsc 11 i 12 zagrają w barażach o utrzymanie, z miejsc 13 i 14 spadną do klasy B.