Dramatyczny mecz w Skopaniu. Relacje z meczów Klasy A, Grupy 6

Redakcja
W Zaklikowie piłkarze Sanny zremisowali z Kempusem Kępie Zaleszańskie 1:1
W Zaklikowie piłkarze Sanny zremisowali z Kempusem Kępie Zaleszańskie 1:1 fot. Marcin Radzimowski
Grupa 6: Jeziorak Chwałowice niespodziewanym liderem. Zaskakująca porażka Unii Skowierzyn

Dramatyczny mecz obejrzeli kibice w Skopaniu, gdzie po pierwszej połowie silny kadrowo Sokół Sokolniki wygrywał z Wisanem 2:0, ale po przerwie goście pokpili sprawę i zostali za to ukarani. Jeden punkt miejscowym uratował Krzysztof Lis, zdobywając gola na wagę remisu w doliczonym czasie gry.
Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Jezioraka Chwałowice, którzy pokonali tym razem tarnobrzeską Wielowieś i podopieczni trenera Jerzego Hnatkiewicza zostali niespodziewanie liderem tabeli. Emocjonujący mecz obejrzeli kibice w Ocicach, gdzie miejscowa Koniczynka i beniaminek z Jadachów zdobyły po pierwszym punkcie w tym sezonie.

Sanna Zaklików - Kempus Kępie Zaleszańskie 1:1 (0:1).

Gugała 83 - Latawiec 10.
Sanna: Janicki - Odrzywolski, Bzymek, Koczwara (50 Kotwica), Zakościelny - Pankowski, K. Baran (65 Rębacz), T. Baran (55 Gugała), Trela - Kozłowski, M. Baran.
Kempus: Iberle - Ciesiołkiewicz, Turek, Idec, Foltarz - P. Mączka, Surma, Gorczyca, Ł. Mączka - Gardy, Latawiec.

Żółte kartki: K. Baran, Trela (S), Surma, Idec (K). Sędziował: P. Chmura ze Stalowej Woli. Widzów: 150.
Gospodarze zaatakowali od pierwszych minut, ale szybko zostali skarceni, bowiem Latawiec pięknie przymierzył z 20 metrów i piłka wylądowała w górnym rogu bramki miejscowych. Zaklikowianie mogli wyrównać już po trzech minutach, ale Pankowski z bliska przestrzelił. Po zmianie stron trwała ofensywna gra piłkarzy obu drużyn, ale ze skutecznością było kiepsko. Gospodarzom jeden punkt uratował rezerwowy Gugała, który otrzymał podanie od Treli i precyzyjnym strzałem w długi róg posłał piłkę do siatki.

Koniczynka Ocice Tarnobrzeg - LZS Jadachy 2:2 (0:1).

Dziadura 50, Stadnicki 70 - Nitek 30, Zbyrad 80.

Jeziorak Chwałowice - Wielowieś Tarnobrzeg 2:1 (2:1).

Oskroba 27 z karnego, Tinc 32 - samobójcza 36.

Unia Skowierzyn - Truck Kotowa Wola 0:2 (0:1).