Wyniki spotkań piłkarskich stalowowolskiej klasy B.

    Wyniki spotkań piłkarskich stalowowolskiej klasy B.

    /PISZ/

    Echo Dnia Podkarpackie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Podkarpackie

    W Cyganach gospodarze pokonali rywali z Wisły Baranów Sandomierski 5:2.

    W Cyganach gospodarze pokonali rywali z Wisły Baranów Sandomierski 5:2. ©M. Radzimowski

    Jagiełło Pilchów podobnie jak Termopol Żabno nie zwalniają tempa i z kompletem punktów prowadzą w swoich grupach.
    W Cyganach gospodarze pokonali rywali z Wisły Baranów Sandomierski 5:2.

    W Cyganach gospodarze pokonali rywali z Wisły Baranów Sandomierski 5:2. ©M. Radzimowski

    Arcyciekawie było w Cyganach gdzie miejscowi po 12 minutach przegrywali 0:2, by w końcówce po dwóch trafieniach samobójczych zawodników Wisły Baranów Sandomierski wygrać 5:2. W osiedlowych derbach Tarnobrzega padł remis, Zbydniowianka zaskakująco łatwo poradziła sobie z Wolą Rzeczycką. Zaskoczenie stanowi fakt przywrócenia do gry drużyny Nowiny, które dopiero w doliczonym czasie uległy Majdanowi Zbydniowskiemu. Ciekawie tego weekendu było również w grupie 7 i 8, gdzie liderujący piłkarze Czarnych Sójkowa pokonali drugą w tabeli Koronę Bojanów natomiast Grodziszczanka nie sprostała piłkarzom Sanu Wierzawice i oddała przodownictwo zawodnikom z Sarzyny.

    Grupa 5: Transdźwig Stale - Jagiełło Pilchów 0:1 (0:1), Chimera 44, LZS Tarnowska Wola - LZS Krzątka 3:1 (1:0), Ordon 18 z karnego, Bajda 70, Ziętek 87 - Paduch 84, KS Wola Baranowska - WKS Zabrnie 5:0 (3:0), Pluta 16, D. Zych 20, 85, Leśniowski 41, Baran 52, Płomień Chmielów - Błękitni Komorów 1:1 (0:0), Napieracz 76 - K. Baracz 59, Junior Zakrzów - Wspólnota Serbinów 1:1 (1:1), Serdak 7 - Adrian Marzec 44, LZS Cygany - Wisła Baranów Sandomierski 5:2 (2:2), Łącz 32, Zych 41, Kopeć 62, samobójcza 78, 90 - Przywara 6, Smyka 12.
    1. Jagiełło 3 9 11:2
    2. Tarnowska W. 3 7 7:1
    3. Lasowiak 3 6 9:5
    4. Wspólnota 3 4 5:3
    5. Płomień 2 4 2:1
    6. Cygany 3 4 7:7
    7. Wisła 2 3 4:6
    8. Krzątka 3 3 5:10
    9. Junior 3 2 3:4
    10. Zabrnie 2 1 0:5
    11. Błękitni 3 1 2:8
    12. Transdźwig 2 0 1:4

    Grupa 6: Termopol Żabno - Emaus Gorzyce 3:1 (3:1), Podraza 4, Szelest 6, D. Kusiński 16 - Elżakowski 26, LZS Wydrza - LZS Furmany 2:1 (2:1), Surma 25, 40 - dla gospodarzy, LZS Zbydniów - LZS Wola Rzeczycka 4:0 (3:0), Bąska 14, Czaja 24, S. Sibiga 30, Ryba 61 z karnego, Płomień Trześń - Radosan Radomyśl 0:1 (0:1), Kocyk 31, Huragan Ździechowice - Czarni Lipa 1:2 (1:0), Szwedo 36 - dla gospodarzy, LZS Majdan Zbydniowski - KS Nowiny 2:1 (1:0), Biernat 37, Mastalerczyk 90+1 - dla gospodarzy.
    1. Termopol 3 9 8:1
    2. Wydrza 3 6 6:3
    3. Radosan 3 6 5:4
    4. Czarni 3 5 6:5
    5. Zbydniów 3 4 8:7
    6. Huragan 2 3 4:4
    7. Furmany 3 3 3:3
    8. Emaus 3 3 4:5
    9. Majdan Zb. 3 3 5:7
    10. Wola Rz. 3 3 2:8
    11. Płomień 2 1 1:2
    12. Nowiny 1 0 1:2

    Grupa 7: Armes Racławice - Sokół II Nisko 0:0, LZS Bieliniec - Wiktoria Wolina 3:0 (0:0), Szkutnik 52, Szafran 68, Pęc 82, Retman Ulanów - LKS Brzyska Wola 0:1 (0:1), Masetek 43, Korona Bojanów - Czarni Sójkowa 0:1 (0:0), Milenium Bieliny - WKS Kurzyna 3:4 (1:1), Młynarski 25, Małek 52, Piwowar 83 - Sarzyński 16, 70, 78, Woźniak 85, Dolina-Tanew Wólka Tanewska - Grabniak Bucisko 1:1 (1:0), Saranikowski 28 - Szabat 70.
    1. Czarni 4 12 13:3
    2. Brzyska W. 4 12 10:4
    3. Korona 4 9 9:3
    4. Kurzyna 4 9 7:5
    5. Grabniak 4 5 10:8
    6. Sokół 3 4 3:4
    7. Glinianka 3 4 5:7
    8. Racławice 4 4 4:7
    9. Wiktoria 4 3 6:8
    10. Bieliniec 4 3 5:7
    11. Tanew 3 2 4:5
    12. Milenium 3 1 4:5
    13. Ulanów 4 0 3:17

    Grupa 8: Kłyż Tarnogóra - Jutrzenka Dębno 3:0 (0:0), Maczuga 65, T. Cebula 79, Zarzycki 86, Atlantic Chałupki Dębniańskie - Jodła Przychojec 0:2 (0:1), Plichta 35 z karnego, 72, San Wierzawice - Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 2:0 (1:0), Złotsan Kuryłówka - LKS Piskorowice 2:2 (1:0), Piotr Ćwikła 40, Paweł Ćwikła 88 - Lechmian 20, Kraczkowski 52, PUKS Francesco Jelna - Podlesianka Kamień 2:2 (1:1), Baran 7, Miś 72 - dla gospodarzy, Orzeł Biedaczów - KS Sarzyna 2:3 (2:1), Guzy 24, Kątnik 44 - Cieleń 31, Ryczkowski 76, Mierzwa 81, Sokół Hucisko - ŁKS Łukowa 3:2 (0:1), Smycz 60, D. Stepień 74, T Stępień 90 z karnego - Szuper 2, Baj 71.
    1. Sarzyna 4 10 9:4
    2. San 6 9 7:4
    3. Grodzisko D. 4 7 17:5
    4. Francesco 4 7 8:4
    5. Jutrzenka 4 7 9:7
    6. Podlesie 4 7 11:10
    7. Kłyż 4 6 5:5
    8. Sokół 4 6 5:8
    9. Orzeł 4 6 9:13
    10. Złotsan 4 5 10:8
    11. Łukowa 4 3 12:9
    12. Atlantic 4 3 2:11
    13. Jodła 4 3 3:13
    14. Prom 4 1 2:6

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Zobacz koniecznie:

    Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

    Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

    Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

    Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

    Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

    Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

    Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

    Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!