Grupa 6. Mecz w Kępie Zaleszańskim oglądało 400 widzów!...

Grupa 6. Mecz w Kępie Zaleszańskim oglądało 400 widzów! Sokół złapał formę. Bez goli w Chwałowicach i Jadachach

Piotr SZPAK szpak@echodnia.eu

Echo Dnia Podkarpackie

Aktualizacja:

Piłkarze Sokoła Sokolniki (z piłką Łukasz Bożek) rozgromi wczoraj na własnym boisku Unię Skowierzyn 4:0. ©M. Radzimowski

Mecz drużyn z sąsiadujących z sobą wsi Kępie Zaleszańskie i Kotowa Wola wywołał olbrzymie zainteresowanie kibiców. Na szczęście ostro było tylko na boisku, ale nad wszystkim panował arbiter. Nazwisko Mączka przewijało się na ustach widzów wielokrotnie, bowiem w obu drużynach zagrali czterej bracia cioteczni

Odetchnęli kibice Sokoła Sokolniki, który z meczu na mecz gra coraz lepiej. Wczoraj sokolniczanie rozgromili na własnym boisku Unię Skowierzyn. Kolejny raz wygrała Ceramika Hadykówka, przerwana została natomiast zwycięska passa Wisanu Skopanie.

Kempus Kępie Zaleszańskie - Truck Kotowa Wola 2:2 (1:1)

Latawiec 38, 80 - D. Idec 24, Kopeć 90.
    Kempus: Iberle - Idec, Foltarz, Jarosz, Ł. Mączka - Wolak, P. Mączka, Surma, Latawiec - Ciesiołkiewicz, Gorczyca (75 Czernecki.
    Truck: Tutak - Czernecki, Turek, Woś, Tworzydło - D. Mączka (70 A. Idec), T. Mączka, Surma, Korzonek - Kopeć, D. Idec.
    Żółte kartki: Wolak, Jarosz (K), Turek, Korzonek, Surma, Kopeć, Czernecki (T). Sędziował: K. Ordon z Tarnobrzega. Widzów: 400.

Mecz był bardzo zacięty, bowiem spotkały się z sobą drużyny, reprezentujące sąsiednie wsie. Sporo pracy miał tarnobrzeski arbiter, ale z zadania wywiązał się należycie. Kiedy w 80 minucie Latawiec wyprowadził miejscowych na 2:1, wydawało się, że trzy punkty zgarnie lider. Ambicja piłkarzy z Kotowej Woli została jednak nagrodzona i w ostatniej minucie spotkania, za sprawą celnego strzału Kopcia, doprowadzili oni do wyrównania.