Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 2:1

ARKA
A. Kielar
Piłkarze Stali przegrali w Pruszkowie 1:2. Gola dla stalowowolan zdobył w 64 minucie Abel Salami. Bramki dla Znicza strzelili Kacper Tatara oraz Tomasz Feliksiak.

W 26 minucie meczu w Pruszkowie stalowowolscy piłkarze przegrywali 0:1. Gola dla Znicza zdobył głową Kacper Tatara. Wcześniej okazję na bramkę miała także nasza drużyna. Strzelali między innymi Gilar oraz Jurij Michalczuk, ale albo górą był bramkarz gospodarzy, abo nasi zawodnicy nie trafiali w bramkę. Już w 6 minucie żółtą kartkę w Stali zobaczył Bartłomiej Piszczek.

W 63 minucie drugiego gola dla Znicza zdobył głową Tomasz Feliksiak. Minutę później kontaktową bramkę dla Stali strzelił wprowadzony po przerwie Abel Salami, który wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości. W końcówce meczu Krzysztof Trela strzelił w poprzeczkę.