Zwycięstwo piłkarzy Siarki Tarnobrzeg odniesione w dramatycznych okolicznościach. Trzy czerwone kartki dla gości!

/PISZ/
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg (z piłką Piotr Mazurkiewicz) w dramatycznych okolicznościach pokonali Izolatora Boguchwała. Rafał Podleśny
W meczu trzeciej ligi piłki nożnej Siarka Tarnobrzeg pokonała izolator Boguchwała 2:1 (1:1).

Prowadzenie dla gości uzyskał w 15 min Krzysztof Szpond z rzutu karnego, wyrównał w 20 min Przemysław Stąporski. Decydujący o zwycięstwie "Siarkowców" gol padł w 89 minucie po samobójczym strzale głową zawodnika gości Grzegorza Krzaka.

Mecz stal na bardzo dobrym poziomie, niektórzy gracze gości nie panowali jednak nad emocjami i ujrzeli aż trzy czerwone kartki! W pierwszej połowie na trybuny odesłany został przez sędziego krytykujący jego decyzję kierownik Izolatora Szymon Szydełko, a w 90 minucie to samo spotkało trenera gości Grzegorza Opalińskiego. .

Relacja z meczu w poniedziałkowym Echu Sportowym.