Dla piłkarza "Stalówki" Krzysztofa Treli zaskakujące były...

  Dla piłkarza "Stalówki" Krzysztofa Treli zaskakujące były ostatnie wypowiedzenia dla jego kolegów z drużyny

  Arkadiusz KIELAR

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  - Dla mnie to trochę niezrozumiałe - mówi Krzysztof Trela, czołowy piłkarz pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, o wypowiedzeniach dla swoich kolegów z drużyny, które otrzymali w klubie po zakończeniu rozgrywek jesiennych.
  Krzysztof Trela (z lewej) był zszokowany wypowiedzeniami w klubie dla jego kolegów ze Stali Stalowa Wola.

  Krzysztof Trela (z lewej) był zszokowany wypowiedzeniami w klubie dla jego kolegów ze Stali Stalowa Wola. ©Marcin Radzimowski

  Krzysztof Trela

  Krzysztof Trela


  Ma 32 lata, wychowanek Błękitnych Kielce, grał także w Koronie Kielce, Pogoni Staszów, HEKO Czermno, od sezonu 2007/2008 w Stali Stalowa Wola. Żonaty, żona Aneta, syn Aleksander (3 lata).  Wypowiedzenia dotyczyły aż ośmiu zawodników, dyrektor Stali, Dariusz Schlage, uznał, że zespół potrzebował wstrząsu po bardzo nieudanej jesieni. Krzysztof Trela na całą sytuację może spojrzeć z boku, bo jego kadrowe ruchy w zespole nie dotyczą.

  IM TEŻ PODZIĘKOWANO

  Doświadczony, 32-letni pomocnik gra w "Stalówce" od 2007 roku i jest jednym z najlepszych piłkarzy stalowowolskiej drużyny. Stal po jesieni zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale Trela jest jednym z nielicznych graczy, do którego nie można było mieć większych pretensji za postawę na boisku.

  - Każdy w naszym zespole zdawał sobie sprawę, że po nie udanej dla nas jesieni, w klubie może dojść do poważnych rozmów z zawodnikami - przyznaje Krzysztof Trela. - Ale wypowiedzenia dla takich piłkarzy jak choćby Tomek Wietecha, to było chyba dla wszystkich duże zaskoczenie. Dla mnie to trochę niezrozumiałe, żeby pozbywać się takiego zawodnika, podobnie jak kilku innych, od dawna związanych ze Stalą. Dla mnie, jako chłopaka z zewnątrz, to wręcz szokujące. Przypomina mi się od razu historia z Mietkiem Ożogiem, Markiem Kusiakiem i Andrzejem Kasiakiem, którym też kilka lat temu podziękowano w klubie w nie najlepszym stylu…

  TRUDNE ZADANIE

  Popularny "Guru" przyjmuje jednak do wiadomości decyzje władz Stali.
  - Choć nie bardzo je rozumiem, to trudno, życie toczy się dalej - mówi Krzysztof Trela. - Niechciani zawodnicy raczej nie powinni mieć problemu ze znalezieniem sobie klubów. Choć nie wiadomo, czy niektórzy jednak nie zostaną w naszym zespole po renegocjacji kontraktów. Wiadomo, że wiosną czeka nas bardzo trudne zadanie, będziemy walczyć o utrzymanie w pierwszej lidze i póki jest na to szansa, trzeba walczyć do końca.

  "Stalowców" czekają jeszcze dwa dni treningów w tym roku, w najbliższy wtorek i środę, potem zajęcia wznowią 6 stycznia.

  Komentarze (6)

  Wszystkie komentarze (6) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Miss Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Mister Studniówki 2017. Zobacz i zagłosuj

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Pokochaj wygodę i oszczędności z Orange Love (materiał informacyjny Orange)

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!