Polska Czarnogóra 8.10.2017. STREAMING ONLINE na żywo

redakcja
Polska Czarnogóra STREAMING ONLINE
Polska Czarnogóra STREAMING ONLINE Polska Press Grupa
Mecz Polska Czarnogóra na żywo - zobacz, gdzie obejrzeć stream online. Reprezentacja Polski gra z Czarnogórą, transmisja online, jak oglądać w TV i Internecie.

W niedzielę 8 października o godzinie 18 na PGE Stadionie Narodowym mecz Polska - Czarnogóra w eliminacjach MŚ 2018. Sprawdź, jak obejrzeć spotkanie.

POLSKA CZARNOGÓRA STREAM ONLINE - GDZIE ZOBACZYĆ?

W meczu eliminacji MŚ poprzedzającym spotkanie Polska - Czarnogóra nasza drużyna pokonała Armenię 6:1. Jednym z bohaterów wygranego meczu z Armenią był Jakub Błaszczykowski. Wierzy, że w niedzielę Polacy zrobią ostatni krok w drodze na mundial.

Skrzydłowy reprezentacji Polski strzelił czwartego gola dla biało-czerwonych w 58 minucie i ostudził zapały Ormian, którzy przed przerwą zdobyli bramkę.

POLSKA - CZARNOGÓRA. TRANSMISJA TV ONLINE I STREAM W INTERNECIE. SPRAWDŹ, GDZIE OBEJRZEĆ

- Na mecz mieliśmy plan, który od pierwszej sekundy konsekwentnie realizowaliśmy i przyniosło to efekt bramkowy. Przede wszystkim trzymaliśmy pozycje, wiedzieliśmy że rywale będą grać piątką w defensywie, ale kiedy się odsłonią, będziemy mieć okazje - przyznał po meczu skrzydłowy reprezentacji.

Spotkanie od początku ułożyło się po myśli Polaków. Już w 2. minucie prowadzenie dał Kamil Grosicki, wykańczając akcję prawą stroną.

POLSKA - CZARNOGÓRA. KIEDY I JAK OGLĄDAĆ MECZ ELIMINACJI MISTRZOSTW ŚWIATA?

- Poza 10 minutami, gdzie oddaliśmy pole przeciwnikowi, zagraliśmy dobre spotkanie. Z drugiej strony nie ma co się silić na głębsze przemyślenia, bo graliśmy z nie za dobrze dysponowanym przeciwnikiem. W niedzielę w Warszawie czeka nas kolejne zadanie do wykonania - powiedział Jakub Błaszczykowski.

POLSKA - CZARNOGÓRA - TRANSMISJA TV ONLINE - KIEDY MECZ, JAK OBEJRZEĆ

Kuba wierzy, że w niedzielę, w meczu Polska - Czarnogóra Polacy zrobią ostatni krok i wywalczą przepustki na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Rosji. Już w niedzielę, 8 października 2017 godzinie 18 na PGE Narodowym ostatni mecz eliminacji MŚ Polska-Czarnogóra. Nawet remis w meczu Polska - Czarnogóra zapewni naszej drużynie pierwsze miejsce w grupie i bezpośredni awans na mundial.

POLSKA - CZARNOGÓRA. MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE. STREAM ONLINE. ZOBACZ ZAPOWIEDŹ

- Z Armenią zdobyliśmy trzy punkty, wykonaliśmy naszą pracę, teraz skupiamy się na następnym meczu. Z Czarnogórą na pewno będzie trudniej, ale wierzę, że sobie poradzimy i będzie okazja do świętowania - ocenił Jakub Błaszczykowski przed meczem Polska - Czarnogóra

POLSKA CZARNOGÓRA. JAK OBEJRZEĆ MECZ W INTERNECIE I W TV? TRANSMISJA NA ŻYWO - SPRAWDŹ

Mecz Polska - Czarnogóra można obejrzeć za darmo na kanale Polsat, dostępnym dla wszystkich. Transmisja spotkania Polska - Czarnogóra rozpocznie się punktualnie o godzinie 18. Studio przedmeczowe zacznie się o godzinie 17.30.

Mecz Polska - Czarnogóra można obejrzeć również na kanale Polsat Sport. W tym przypadku transmisja jest dostępna tylko dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Przedmeczowe studio z udziałem ekspertów zaczęło się już o godzinie 15. Można tam usłyszeć wiele ciekawostek dotyczących reprezentacji Polski przed meczem z Czarnogórą

Spotkanie Polska - Czarnogóra można także zobaczyć na żywo w Internecie. Transmisję ze spotkania Polska - Czarnogóra przeprowadzi powiązana z telewizją Polsat internetowa platforma telewizyjna Ipla.TV. Za dostęp online do meczu Polska - Czarnogóra trzeba będzie jednak zapłacić. Koszt to 14,90 złotych.

POLSKA - CZARNOGÓRA - TEKSTOWA RELACJA LIVE

Nie masz dostępu do telewizji Polsat? Twój internet jest zbyt słaby, żeby oglądać stream online z meczu Polska - Czarnogóra? Nic straconego. Zaprzyjaźniony z nami serwis Gol24.pl przeprowadzi relację tekstową z meczu Polska - Czarnogóra Początek już o godzinie 18. Zapraszamy! Aby uzyskać dostęp do tekstowej relacji online z meczu Polska - Czarnogóra, wystarczy kliknąć w grafikę poniżej:

Materiał oryginalny: Polska Czarnogóra 8.10.2017. STREAMING ONLINE na żywo - Echo Dnia Świętokrzyskie