Cenny punkt piłkarzy Siarki Tarnobrzeg wywalczony w Wejherowie

Piotr Szpak
Piłkarze Siarki Tarnobrzeg (z piłką Mateusz Broź) wywalczyli cenny punkt w Wejherowie. Grzegorz Lipiec
W sobotnim meczu drugiej ligi piłkarskiej Gryf Wejherowo zremisował z Siarką Tarnobrzeg 2:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Jakub Księżniakiewicz 20, 1:1 Mikołaj Gabor 25, 1:2 Mateusz Broź 33, 2:2 Krzysztof Wicki 65.

Goście rozpoczęli bardzo odważnie i już w pierwszych pięciu minutach stworzyli groźne sytuacje pod bramka miejscowych. Bramkarzowi Gryfa dopisywało jednak szczęście. Później już goście byli skuteczniejsi i dwukrotnie w pierwszej połowie obejmowali prowadzenie.

Po zmianie stron gospodarze osiągnęli przewagę, a gol dla wejherowian wisiał w powietrzu i padł on w 65 minucie po strzale Krzysztofa Wickiego. Trener Włodzimierz Gąsior dokonał w naszym zespole aż czterech zmian, ale zmiennicy zawiedli. Najbardziej Krzysztof Ropski, który w doliczonym czasie gry nie wykorzystał znakomitej sytuacji do zapewnienia naszej drużynie wygranej.
W kolejny meczu o drugoligowe punkty drużyna Siarki zmierzy się w sobotę na własnym boisku z Błękitnymi Stargard.