Udany sezon Anny Dudek

  Udany sezon Anny Dudek

  Damian SZPAK szpak@echodnia.eu

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Grająca w drugoligowej drużynie siatkarek Anser-Siarki Tarnobrzeg, a mieszkająca. na co dzień w Mielcu Anna Dudek jest nie tylko zgrabną, wiele potrafiącą siatkarką, ale i dobrą kucharką. A to już jest wielką zaletą kobiety.
  Anna Dudek bardzo dobrze czuje się na siatkarskim parkiecie.

  Anna Dudek bardzo dobrze czuje się na siatkarskim parkiecie. ©Fot. Marcin Radzimowski

  Ponoć Ania piecze taką karpatkę, że po jej zjedzeniu palce można lizać, potrafi też wyczarować różne smaki ze spaghetti.

  UDANE POSZUKIWANIA

  Ania przygodę z siatkówką rozpoczynała w Mielcu pod okiem znanego szkoleniowca z tego miasta, Edwarda Świątka. Później grała w Rawie Mazowieckiej, Ostrowcu Świętokrzyskim i Bełchatowie. Latem wróciła do Mielca i być może zakończyłaby karierę, gdyby nie propozycja z Tarnobrzega. Mowa o libero tarnobrzeskiej drużyny, Annie Dudek. Trener tarnobrzeskiego zespołu Andrzej Dróbkowski poszukiwał zawodniczkę na pozycję libero. Skontaktował się z mielczanką i zaprosił do gry w jego drużynie podczas ubiegłorocznego turnieju w Radomiu. Kiedy potwierdziło się to, co wiedział o tej siatkarce, chciał ją mieć w swoim zespole. I miał, bowiem umowa została zawarta i Ania od początku rozgrywek grała w tarnobrzeskiej drużynie.

  DOJEŻDŻAŁA Z KASIĄ

  Jak na prawdziwą kobietę przystało Ania bardzo dobrze sobie radzi nie tylko na siatkarskim parkiecie, ale także w kuchni.

  - Lubię i muszę powiedzieć, że umiem gotować. Moją specjalnością jest spaghetti bolognese, nie przepadam natomiast za pieczeniem ciast, ale jeśli już muszę, to piekę karpatkę, podobno jest pyszna - zdradziła nam Ania.

  Libero tarnobrzeskiej drużyny nie jest jedyną zawodniczką z Mielca grająca w Anser-Siarce. Drugą jest Katarzyna Galica, która swoją karierę także rozpoczynała w Mielcu. W minionym sezonie obie dojeżdżały na treningi i mecze do Tarnobrzega, prowadząc auto na zmianę. Miały po drodze czas omówić wszystkie kobiece sprawy, a tych wiadomo, zawsze jest mnóstwo. Czy tak też będzie w nowym sezonie?. Kibice tarnobrzeskiego zespołu wierzą, że tak.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zobacz koniecznie:

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Ocena prezydentów, burmistrzów, wójtów. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Szukasz taniego mieszkania na Podkarpaciu? Sprawdź najlepsze oferty

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Oceń swojego radnego. Zagłosuj

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!

  Nie przegap szansy wygrania pieniędzy i mieszkania z Echem Dnia!