Tenisistki stołowe Siarki-ZOT Tarnobrzeg rozbiły rywalki z Nadarzyna

Piotr Szpak
Wiktoria Pawłowicz nie pozwoliła reprezentantce polski Klaudii Kusińskiej wygrać w Tarnobrzegu choćby seta. Grzegorz Lipiec
W niedzielnym meczu ekstraklasy tenisa stołowego kobiet Siarka-ZOT Tarnobrzeg pokonała Mago Wanzl Nadarzyn 3:0.

Wyniki gier: Li Qian – Katarzyna Ślifirczyk 3:0 (11:1, 11:4, 11:5), Wiktoria Pawłowicz – Klaudia Kusińska 3:0 (11:8, 11:8, 11:7), Kinga Stefańska - Paulina Krzysiek 3:0 (11:3, 11:8. 11:3)

Zwycięska passa tarnobrzeskiej drużyny jest kontynuowana. Tym razem łupem 26-krotnych mistrzyń Polski padła drużyna z Nadarzyna.

W składzie przyjezdnych wystąpiły dwie byłe zawodniczki tarnobrzeskiego klubu Katarzyna Ślifirczyk oraz Paulina Krzysiek. Żadnej z nich nie udało się wygrać choćby seta.

Także najlepszej w nadarzyńskiej ekipie reprezentantce Polski Kladii Kusińskiej nie udało się wygrać w Tarnobrzegu choćby seta. Nie pozwoliła na to Białorusinka Wik-toria Pawłowicz.

Nasze zawodniczki wróciły w sobotę ze Sztokholmu, gdzie uczestniczyły w Mię-dzynarodowych Mistrzostwach Szwecji, a już dziś wieczorem skutecznie stawiły czoła drużynie z Nadarzyna.

W innych meczach: Optima Lublin - Bro-nowianka Kraków 3:1, Hals Wadowicz Warszawa – KU AZS UE Wrocław 0:3, ATS Białystok – Polmlek Lidzbark War-miński 0:3, Bebetto AZS AJD Częstocho-wa – SKTS Sochaczew – przełożony na 4 grudnia.

1. Siarka Tarnobrzeg 7 14 21:1
2. Bebetto Częstochowa 5 10 15:3
3. KU AZS UE Wrocław 6 10 16:10
4. SKTS Sochaczew 6 6 12:12
5. Optima Lublin 6 6 11:12
6. Lidzbark Warmiński 7 6 15:16
7. Scania Nadarzyn 6 4 9:13
8. Bronowianka Kraków 7 4 11:14