Drugi odcinek nowej serii Rolnik szuka żony rozpoczął się 20 minut wcześniej niż planowano. Gdzie obejrzeć cały odcinek za darmo? Zobacz tu.

W niedzielę odbyła się premiera drugiego odcinka nowej serii "Rolnik szuka żony". W najnowszym odcinku rolnicy spotkali się twarzą w twarz z kandydatkami i i kandydatami na życiowych partnerów. Nie brakowało emocjonujących chwil. Jednym z takich ważnych momentów było spotkanie Karola i Justyny.

W tej edycji popularnego programu TVP występują rolnicy z woj. podlaskiego. To Małgorzata Sienkiewicz z gminy Śniadowo (pow. łomżyński) i Mikołaj Korol z Mielnika.

Zobacz też Rolnik szuka żony 4 odcinek 2. Kogo wybiorą rolnicy? Zobacz kandydatów (wideo)

Niestety emisja Rolnik szuka żony 4 odcinek 2 rozpoczęła się 20 minut przed czasem. Wielu widzów programu poczuło się oszukanych.

Zobacz też ROLNIK SZUKA ŻONY 4 odc 2 online. Relacja na żywo nowego odcinka. Gdzie oglądać w TV ?

- Z przyczyn technicznych emisja dzisiejszego odcinka Rolnik szuka żony TVP nastąpiła o 20 minut wcześniej - możemy przeczytać na fanpage'u programu.

ROLNIK SZUKA ŻONY. Odc 2 ONLINE ZA DARMO W INTERNECIE [WIDEO]

Osoby, które chcą teraz obejrzeć cały odcinek Rolnik szuka żony mogą to zrobić w internecie na VOD.TVP.PL. Powtórka w TV w sobotę.

Marta Manowska o nowej edycji "Rolnik szuka żony"