Letnia, nastrajająca do romansowania atmosfera, udzieliła się Dodzie (33 l.). Fotoreporter „Twojego Imperium” przyłapał ją na randce z producentem filmowym Emilem Stępniem. Na początku trudno było ocenić, czy to miłosna schadzka czy tylko spotkanie biznesowe - piosenkarka przecież od miesięcy utrzymuje, że to tylko jej przyjaciel i wspólnik w interesach. Ale im bardziej wieczór zamieniał się w noc, a w butelce wina coraz wyraźniej było widać dno, tym intymniej robiło się między nimi. Pod koniec wyglądali już na zakochanych - i... tak się zachowywali!

Ich znajomość musiała przybrać nowy charakter niedawno, bo jeszcze dwa miesiące temu Doda twierdziła, że już nigdy się nie zakocha, gdyż byli partnerzy dali jej się wystarczająco we znaki. W latach 2005-2008 była żoną Radosława Majdana, parę nazywano „polskimi Beckhamami”. Przez dwa lata była związana z Adamem Darskim, Nergalem - liderem zespołu Behemoth. Rozstali się wiosną 2011 roku.

Potem Doda związała się z tancerzem i choreografem Błażejem Szychowskim. Po rozstaniu z biznesmenem Emilem Haidarem zarzekała się, że nie chce już z nikim się wiązać. Ale jednak rany zadane przez byłego narzeczonego zdążyły już się zabliźnić.

KIEDY ROZPOCZYNA SIĘ ROK SZKOLNY 2017/2018 [KALENDARZ DNI WOLNYCH]
Synoptycy ostrzegają: powrót burz, nawałnice, grad!
MAGDALENA ŻUK NAJNOWSZE WIADOMOŚCI W SPRAWIE ŚMIERCI POLKI
NOWY WNIOSEK 500 + [DOKUMENTY] 500 PLUS ZMIANY, CO SIĘ ZMIENI

Zobacz też: Grillove: grzanki