Katarzyna Cichopek (34 l.) od lat gra w serialu „M jak miłość”. Po wygranej w „Tańcu z gwiazdami” w 2005 roku, kariera aktorki przyspieszyła. Media plotkarskie od ponad 10 lat obserwują jej związek z tancerzem Marcinem Hakielem. Para ma już dwoje dzieci, Adama (ur. 2009) i Helenę (ur. 2013).

Plejada zapytała aktorkę, czy zamierza mieć kolejne dzieci. W roli matki sprawdza się idealnie, dlatego media często zastanawiają się, czy zdecyduje się na powiększenie rodziny.

- To trudne pytanie. Nie wiem, jak będzie. Na tę chwilę jestem bardzo szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Mam to ogromne szczęście, że mam chłopca i dziewczynkę. Rola rodzica nie zaczyna się i nie kończy na poczęciu i narodzinach dziecka. Nie jestem fabryką... Wychowanie dziecka to dla mnie ogromna odpowiedzialność, bo kształtuję młodych ludzi i to, co im dzisiaj dam, starczy im na całe życie.

- Małe dziecko ma inne potrzeby, dziecko w szkole już inne. Mówi się, że na początku dzieci są bardzo absorbujące. Poczekajcie, aż pójdą do szkoły! - powiedziała Katarzyna Cichopek. - Bycie mamą jest moją najważniejszą rolą. Moja praca jest nieregularna, co też daje mi dużo swobody w domu. A szkołami tańca zajmuje się mój mąż.

UCHO PREZESA 19 ZA DARMO NA YOUTUBE UCHO PREZESA NOWY ODCINEK 2 SEZON
DZISIAJ KONIEC ŚWIATA. KONIEC ŚWIATA 2017 CZY TO PRAWDA. KONIEC ŚWIATA 2017 O KTÓREJ GODZINIE

Zobacz też: Ćwiczenia ratownicze w Łodzi

EUROJACKPOT CENA. EUROJACKPOT WYNIKI LOSOWANIA, EUROJACKPOT ZASADY GRY
ZMIANA CZASU NA ZIMOWY 2017. KIEDY PRZESTAWIAMY ZEGARKI?
TO MA BYĆ ZIMA STULECIA! ZIMA W TATRACH. Zima 2018 pogoda. JAKA BĘDZIE ZIMA W 2018?