Dzień Dziecka już 1 czerwca! Zostało już niewiele czasu. Podpowiadamy, jakie prezenty na Dzień Dziecka są w tym roku na topie.

Dzień Dziecka 2017. Jaki prezent kupić na Dzień Dziecka?

Dzieci, zwłaszcza te młodsze, najbardziej ucieszy nowa zabawka. - W naszych sklepach na szczególną uwagę zasługuje promocja na lalki Barbie Fashionistas lub Barbie Kariera.

A jaki prezent na Dzień Dziecka dla chłopca? Warto zwrócić uwagę na tor wyścigowy z bajki Auta. Najmłodsi na pewno będą zadowoleni z zestawu Ciastoliny Play-Doh „makaronowa zabawa”.

Kupimy go ze zniżką. Dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu przygotowaliśmy specjalną ofertę rowerów z ubezpieczeniem od kradzieży - mówi Jakub Jaremko z biura prasowego Tesco Polska.

Do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu rodziców i dzieci zachęca także Lidl. Dlatego też na prezent na Dzień Dziecka poleca m.in.: rolki, deskorolkę elektryczną czy hulajnogę.

- Prawdziwym hitem naszej oferty na Dzień Dziecka jest hulajnoga wyczynowa z dużymi kołami oraz hulajnoga aluminiowa. Obie idealnie sprawdzą się dla dzieci, nastolatków, ale także dla dorosłych. Natomiast specjalnie z myślą o najmłodszych w ofercie znalazła się także hulajnoga dwu- lub trójkołowa i hulajnoga trójkołowa 3w1 wspomagająca koordynację - wymienia Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego Lidl Polska.

Tym, którzy lubią nietuzinkową rozrywkę oraz technologiczne nowinki, proponuje deskorolkę elektryczną z głośnikami. Produkt zaopatrzony jest w system Bluetooth oraz w lampki Led z przodu i z tyłu.

Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Dziecka są również klocki Lego i książki. Wielu rodziców wybiera również gry i zabawki edukacyjne, których głównym celem jest wspieranie rozwoju ruchowego i intelektualnego dziecka. Jeśli nie mamy pomysłu na upominek dla naszych najmłodszych pociech, to idealne będą miękkie przytulanki oraz interaktywne zabawki.

Elektronika bije rekordy popularności

Wielu rodziców, zwłaszcza starszych dzieci prezentów na Dzień Dziecka 1 czerwca szuka w sklepach z branży RTV i AGD. - Jak co roku, okres przełomu maja i czerwca to czas zwiększonego zainteresowania prezentami dla dzieci. W maju mamy czas okołokomunijny, czerwiec zaczynamy Dniem Dziecka oraz przygotowaniami do zakończenia szkoły. Zarówno w kontekście komunii, jak i Dnia Dziecka, obserwujemy bardzo dobre trendy w sprzedaży tabletów, smartfonów, smartwatchy i laptopów. Rośnie także popyt na gry i konsole do gier, tym bardziej, że urządzenia te możemy dziś kupić w atrakcyjnych cenach - zaznacza Michał Mystkowski, rzecznik Media Expert.

Jak dodaje, rodzice chętnie kupują również sprzęt rekreacyjny, np. rowery, deskorolki i hulajnogi elektryczne. Te ostatnie mogą być hitem sprzedażowym z okazji Dnia Dziecka. - Dodatkowo zbliżający się okres wakacyjny stymuluje sprzedaż urządzeń, które tradycyjnie w tym czasie cieszą się dużą popularnością. Mowa tutaj o dronach, kamerkach sportowych i sprzęcie fotograficznym - mówi Michał Mystkowski.


Zobacz także: Pierwsze e-dowody w 2019 roku.

Źródło:Poprosi, to pokaż, co jest w torbie
Ul. Ikara w Grudziądzu do remontu. Dywizjonu 303 czeka
Skróciła się kolejka do operacji zaćmy we Włocławku