W ostatni weekend lata w Sopocie króluje moda. W piątek i sobotę 25-26.08.2017 r. w Zatoce Sztuki odbywają się pokazy najlepszych projektantów mody Sopot Summer Fashion Days. Gwiazdami spotkań są Maciej Zień, Michał Starost i Patryk Wojciechowski. W piątek obejrzeliśmy m.in. kolekcję przygotowaną przez Michała Starosta w ramach projektu "Matki i Córki". Zobaczcie zdjęcia.

W piątek w Zatoce Sztuki po południu odbył się casting dla modelek i modeli Fresh Faces World, we współpracy z Anna Czarnowska Fresh Faces World Gdańsk i amerykańską agencją modelek Magteam Model Management.

Wieczorem rozpoczęły się pokazy mody. Swoje kolekcje zaprezentowali projektanci: Gosia Jarosławska i Maciej Jastrzębski, EVCdsgn oraz Aneta Popławska. Widzowie obejrzeli też pokaz ubrań przygotowanych przez Michała Starosta w ramach projektu "Matki i Córki".

Zobacz galerię

Sopot Summer Fashion Days - PROGRAM

26.08. SOBOTA

POKAZY MODY:
godz. 18:00
Fabryka Sukienek
Viktoria Nosach & Victoria Bramin

godz. 20:00
Kalska
Patryk Wojciechowski

godz. 21:00
Michał Starost x Zatoka Sztuki
MACIEJ ZIEŃ

Na wszystkie wydarzenia jest wstęp wolny.
Wyjątkiem jest pokaz mody w sobotę o godzinie 21:00, gdzie wstęp jest wyłącznie na zaproszenia.

Podczas wydarzenia swoje stoisko ma Hospicjum Pomorze Dzieciom, które poszukuje Aniołów dla maluchów z Hospicjum, czyli ludzi o wielkich sercach.

Zobacz też: Joanna Przetakiewicz o kreacji dla Melanii Trump: Nie próbowałam jej niczego podarować, to jej stylistka zwróciła się do nas

[przeAmbitni.pl]