Festiwal Filmowy w Gdyni 2017. Gwiazdy włączyły się w akcję...

  Festiwal Filmowy w Gdyni 2017. Gwiazdy włączyły się w akcję charytatywną

  Kamila Glińska

  Telemagazyn.pl

  Aktualizacja:

  Telemagazyn.pl

  Festiwal Filmowy w Gdyni 2017. Gwiazdy włączyły się w akcję charytatywną
  1/10
  przejdź do galerii
  Podczas 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni gwiazdy włączyły się w akcję charytatywną zorganizowaną przez PKO Bank Polski. Ambasadorką akcji została aktorka Karolina Gorczyca.
  Konkurs "Filmowo na Bank" został zorganizowany dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat – wychowanków ośrodków opiekuńczo-wychowawczych oraz podopiecznych fundacji i stowarzyszeń. Polegał na przygotowaniu plakatu, którego głównym bohaterem miał być bank zaprezentowany w filmowej konwencji. W grę wchodziły wszelkie skojarzenia łączące kinematografię z bankowością.

  Sześć zwycięskich dzieł stało się inspiracją dla grafika, Andrzeja Pągowskiego, który na ich podstawie stworzył swoje autorskie wersje plakatu. Następnie prace – młodego artysty i Andrzeja Pągowskiego – zostały umieszczone na leżakach oraz plakatach i w takiej właśnie formie są eksponowane podczas Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

  Podpisane przed aktorów i reżyserów leżaki zostaną przekazane na aukcję charytatywną. - To fantastyczna inicjatywa, połączenie czegoś fajnego, pożytecznego i dobrego, czyli to, co PKO Bank Polski potrafi robić dobrze i robi dobrze - wskazuje aktorka Karolina Gorczyca.  Zobacz galerię

  WARTO!

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Zobacz koniecznie:

   Wideo