KONIEC ŚWIATA 2017: Planeta X 23 września uderzy w Ziemię?...

  KONIEC ŚWIATA 2017: Planeta X 23 września uderzy w Ziemię? David Meade przepowiada

  red

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  KONIEC ŚWIATA 23 09. Przepowiednia Dawida Meade.

  KONIEC ŚWIATA 23 09. Przepowiednia Dawida Meade. ©123RF

  KONIEC ŚWIATA 23.09.2017. Przepowiednia Davida Meade. Czy Planeta X w sobotę uderzy w Ziemię?
  KONIEC ŚWIATA 23 09. Przepowiednia Dawida Meade.

  KONIEC ŚWIATA 23 09. Przepowiednia Dawida Meade. ©123RF
  Astronomowie amerykańskiej Narodowej Agencji Kosmicznej uspokajają. - Gdyby jakakolwiek asteroida znalazła się na kursie kolizyjnym z Ziemią, już dawno byśmy ją zauważyli - mówią. Jak tłumaczą, pod koniec sierpnia niedaleko Ziemi będzie przelatywać tylko jedna asteroida, nazywana asteroidą Florence. "Niedaleko" w skali kosmosu oznacza jednak odległość siedmiu milionów kilometrów, czyli mniej więcej 1/7 odległości Ziemi od Marsa.

  KONIEC ŚWIATA - 23.09.2017  David Meade mówi o sobie "biblijny numerolog". Według niego, Apokalipsę ma zwiastować jeszcze jeden fakt - w Biblii 33 razy występuje imię Elohim, będące jednym z imion Boga. KONIEC ŚWIATA mają zwiastować właśnie 33 wydarzenia. Ma ona oznaczać odstępy pomiędzy poszczególnymi wydarzeniami poprzedzającymi KONIEC ŚWIATA.  Jak twierdzi David Meade, następnym zwiastunem KOŃCA ŚWIATA 23.09.2017 będzie specyficzny układ planet. Według Davida Meade jest to powiązane z jednym z fragmentów Apokalipsy Świętego Jana.

  KONIEC ŚWIATA - KIEDY? DAWID MEADE: W SOBOTĘ, 23 WRZEŚNIA

  David Meade w książce Planet X: the 2017 arrival stwierdza, że pierwszym znakiem zwiastującym rychły KONIEC ŚWIATA 23.09.2017 było całkowite zaćmienie słońca, które wydarzyło się w 21 sierpnia. Dalszy ciąg ma być rzekomo opisany w sekretnym biblijnym kodzie i księgach wchodzących w skład Nowego Testamentu.  W tę sobotę według pisarza, na niebie ma się pojawić znak zapowiadający wypełnienie proroctwa z kart Apokalipsy. Wizja Niewiasty obleczonej w słońce, mającej Księżyc pod stopami, a na głowie wieniec z dwunastu gwiazd, mającej ukazać się na niebie przed powtórnym nadejściem Mesjasza, pojawia się w Starym i Nowym Testamencie. 23 września 2017 roku, kiedy Niewiasta, pod postacią Gwiazdozbioru Panny przechodzącego na tle Słońca, z sierpem Księżyca usytuowanym u stóp zaświeci na ekliptyce, Antychryst zgodnie z apokaliptyczną przepowiednią dostanie władzę na 42 miesiące.

  KONIEC ŚWIATA 2017: David Meade zapowiada KONIEC ŚWIATA w sobotę 23.09.2017  David Meade doszedł do wniosku, że KONIEC ŚWIATA wypadnie dokładnie na 23 września 2017 roku po uważnej lekturze Biblii, a dokładniej jednej z ksiąg. Jakiej? Była to apokalipsa świętego Jana. Według Davida Meade Święty Jan w dwunastym Apokalipsy opisał zjawisko mające zwiastować nadejścia końca świata. Pisarz twierdzi, że KONIEC ŚWIATA spełni się właśnie 23 września 2017 roku  KONIEC ŚWIATA 2017: Świat skończy się 23.09?  Według Davida Meade, przez kilka dni mają być trzęsienia ziemi, epidemie, plagi, powodzie i inne klęski, co ma doprowadzić do klęski naszej planety. O możliwych końcach świata słyszeliśmy już wiele razy. Zwolennicy teorii KOŃCA ŚWIATA twierdzą, że coraz więcej znaków wskazuje na to, że jest on coraz bliższy.

  KONIEC ŚWIATA 2017: 23.09.2017 [KIEDY, JAK, PLANETA X] David Meade proroctwo

  Czytaj także

   Komentarze (8)

   Wszystkie komentarze (8) forum.echodnia.eu

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Zobacz koniecznie:

   Wideo