Prezent na Dzień Ojca 2017 [POMYSŁY, CO KUPIĆ?)

  Prezent na Dzień Ojca 2017 [POMYSŁY, CO KUPIĆ?)

  RED

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Prezenty na Dzień Ojca 2017. POMYSŁY, PROPOZYCJE

  Prezenty na Dzień Ojca 2017. POMYSŁY, PROPOZYCJE ©123rf

  22 czerwca 2017 Dzień Ojca. Jaki prezent kupić dla taty, pomysły, propozycje, sprawdź, co zakupić na Dzień Ojca 2017.
  Prezenty na Dzień Ojca 2017. POMYSŁY, PROPOZYCJE

  Prezenty na Dzień Ojca 2017. POMYSŁY, PROPOZYCJE ©123rf

  JAKI PREZENT NA DZIEŃ OJCA - SPRAWDŹ, JAKI PREZENT DAĆ SWOJEMU TACIE  Dzień Ojca to mimo wszystko święto mniej popularne niż obchodzony miesiąc wcześniej Dzień Matki, choć powoli trendy te się zmieniają. W przedszkolach i szkołach organizowane są osobne przedstawienia dla ojców, coraz więcej firm przygotowuje specjalne oferty upominkowe dla mężczyzn, świętujących w czerwcu.

  DZIEŃ OJCA - ZOBACZ JAKIE ŻYCZENIA ZŁOŻYĆ  - Jeszcze kilka lat temu Dzień Ojca był obchodzony znacznie skromniej niż dzisiaj, a tatusiowie otrzymywali drobne, symboliczne prezenty w postaci bielizny czy czekoladek. Dziś święto to przybiera nowy wymiar, bo i potrzeby mężczyzn się zmieniły. Panowie coraz bardziej o siebie dbają, chcą dobrze wyglądać i tak też się czuć. Sami przygotowaliśmy dla ojców specjalną ofertę w Medical Spa, gdzie mogą zadbać o swój wygląd i kondycję, zregenerować się. To już nie propozycja dla nowoczesnych mężczyzn, lecz dla mężczyzn żyjących w nowoczesnych czasach - mówi Iwona Wawrzeńczyk z kieleckiej firmy Invex Remedies, oferującej suplementy diety, dermokosmetyki, a także nowowczesne spa.

  DZIEŃ OJCA 2017 - JAKI PREZENT WYBRAĆ NA SWOJEGO TATY NA 22 CZERWCA

  Życzenia na Dzień Ojca 2017 - ZOBACZ, JAKIE , PROPOZYCJE  Regeneracja to jedno, wrażenia drugie. Coraz częściej ojcowie obdarowywani są także prezentami w postaci... przeżyć. Takie można im zapewnić między innymi poprzez udział w konkursie organizowanym przez „Echo Dnia”. Do wygrania jest niesamowita nagroda - mercedes z pełnym bakiem na weekend. -To okazja, by przeżyć wspaniałą i co ważne - wspólną przygodę z tatą. Rodzice takie prezenty cenią najbardziej - mówi Bartosz Zdybiowski z agencji kreatywnej Lightbulb, współpracującej z Rita MB, partnerem konkursu „Echa Dnia.”

  Zobacz też: Kibice na kieleckim rynku przed meczem Polska - Anglia


  DZIEŃ OJCA, SPRAWDŹ, JAKI WYBRAĆ PREZENT NA DZIEŃ OJCA, POMYSŁY NA PREZENT NA DZIEŃ OJCA, JAKI PREZENT NA DZIEŃ OJCA WYBRAĆ, ZOBACZ CO KUPIĆ NA DZIEŃ OJCA  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Podkarpackim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo