W Stalowej Woli wręczono nagrody z okazji Powiatowego Dnia Animatora Kultury i Sportu. Oto zwycięzcy w kategorii masters

Zdzisław Surowaniec
Od lewej Stanisław Łańcucki, Bogdan Dziuba i Robert Fila.
Od lewej Stanisław Łańcucki, Bogdan Dziuba i Robert Fila. Zdzisław Surowaniec
W Miejskim Domu Kultury wręczono nagrody z okazji Powiatowego Dnia Animatora Kultury i Sportu. Zaprezentowaliśmy nagrodzonych twórców kultury, sportowców, trenerów i medalistów mistrzostw. Dziś nagrodzeni w kategorii masters.

Stanisław Łańcucki - stalowowolski klub biegacza. Wicemistrz europy w biegu na 3000 m z przeszkodami na mistrzostwach europy weteranów w Izmirze - Turcja, złoty medalista w biegu na 3000 m z przeszkodami i 5000 m na mistrzostwach weteranów w Radomiu. Jest także srebrnym medalistą w biegu na 1000m w hali.

Bogdan Dziuba - stalowowolski klub biegacza. Zdobył 4 złote medale: w biegu na 1000 m i 3000 m podczas halowych Mistrzostwach Polski Weteranów w Spale, a także w biegu na 1500 m i 5000 m w Radomiu.

Robert Fila - stalowowolski klub biegacza. Na Mistrzostwach Polski Weteranów w Radomiu zdobył złoty medal w biegu na 400 m przez płotki i srebrny w biegu na 400 m oraz brązowy medal w biegu na 3000 m w Spale.

Edward Sudoł - stalowowolski klub biegacza. Zdobywca dwóch srebrnych medali: w biegu na 400 m i 1000 m na mistrzostwach weteranów w Spale.

Paweł Kunysz - klub Kaito Stalowa Wola. Wicemistrz Europy w kategorii purpurowe pasy 88,4 kg masters w Lizbonie.

Piotr Tomczak - sekcja judo MOSiR. Mistrz polski w judo masters w kat. + 100 kg w Sobótce. Arkadiusz Berwecki - sekcja pływacka Motyl. Zdobył 8 medali, w tym 4 złote, 3 srebrne i 1 brązowy, na Letnich Mistrzostwach Polski w pływaniu masters w Olsztynie. Włodzimierz Jarzyna - sekcja pływacka motyl. Zdobył 7 medali, w tym 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe, na letnich mistrzostwach polski w pływaniu masters w Olsztynie.

Maria Petecka- sekcja pływacka Motyl. Zdobyła 7 medali, w tym 3 złote, 1 srebrny i 3 brązowe, podczas letnich Mistrzostw Polski w pływaniu masters w Olsztynie. Robert Baran - sekcja pływacka Motyl. Zdobył 5 srebrnych medali podczas mistrzostw w pływaniu masters w Olsztynie. Robert Lorkowski - sekcja pływacka Motyl. Zdobył srebrny medal i dwa medale brązowe podczas letnich mistrzostw w pływaniu masters w Olsztynie.