Odzyskali koszulki

  Odzyskali koszulki

  /AD/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Odzyskali koszulki

  ©A. Dziekan

  Sprzęt grający z nagłośnieniem, koszulki i spodenki piłkarskie z Ludowego Klubu Sportowego Start z Woli Mieleckiej trafiły wczoraj na swoje miejsce. Z siedziby klubu znikły w nocy z niedzieli na poniedziałek. Przedwczoraj policja z Mielca trafiła na ślad złodziei. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Woli Mieleckiej i jeden gminy Wadowice Górne.

  Wśród sprawców są dziewczyna i niepełnoletni chłopiec. Dwaj pozostali złodzieje są już znani policji. Byli karani za kilka innych włamań i kradzieży.

  Koszulki i spodenki piłkarskie stróże prawa odnaleźli w mieszkaniu jednego ze sprawców w Woli Mieleckiej. Do tej pory nie udało się ustalić, co zamierzał zrobić z takim łupem. Na koszulkach jest nazwa klubu sportowego. Przy próbie sprzedaży wyszłoby więc szybko na jaw skąd pochodzą.

  Na sprzęt grający złodzieje znaleźli już nabywcę. Kupił go mieszkaniec Podleszan. Kupcowi zostanie prawdopodobnie postawiony zarzut paserstwa.

  Sprawcom kradzieży, z wyłączeniem oczywiście nieletniego, który stanie przed Sądem Rodzinnym, grozi kara więzienia od roku do dziesięciu lat.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo