Wizytowa gala

  /KAK/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Wizytowa gala

  ©Echo Dnia

  Echo Dnia

  (fot. Echo Dnia)

  Świąteczne wieczory skłaniają do spotkań towarzyskich i rodzinnych. Każda z pań pragnie się zaprezentować w nowym, oryginalnym, eleganckim lub po prostu modnym ciuszku. Z myślą o takich okazjach, których pod koniec roku, ale także w karnawale nie brakuje, prezentujemy dziś propozycje wyszukane w sklepie "Pro-Fashion" w kieleckiej galerii "Echo".
  Echo Dnia

  (fot. Echo Dnia)


  Chanelowskie kratki są modne zawsze, podobnie jak krój - to już klasyka mody, a wiadomo, że klasyka zawsze jest na topie. Taki kostiumik będzie z pewnością służyć nam przez wiele sezonów. Modnym akcentem jest kolorystyka charakterystyczna dla obecnego sezonu.

  Równie elegancko i trochę "służbowo" prezentuje się komplet w biało-czarną kratkę. Jednak o niezwykłej kobiecości decyduje tu gorset założony na biała koszulę. Krawat dodaje tej całości charakteru.

  Marynarka w wężowy deseń i atłasowe spodnie w kant, to oryginalne połączenie. Delikatności tej kreacji dodaje atłasowa kokarda, jako zapięcie marynarki.

  Czekoladowa bluzeczka i długa spódnica tworzą kobiecą całość. Koronkowe rękawy bluzki i wdzięczna kokardka z klamerka z dżetów, to akcenty ze wszech miar kobiece.

  Komplet z gorsetem i drapowaną warstwowo spódnicą z tafty wygląda, jak szyty wprost na sylwestra. Jeśli jednak pod gorset włożymy białą, koszulową bluzkę powstaje oryginalna kompozycja świąteczna.  Ubrania i dodatki wypożyczono ze sklepu "Pro-Fashion" w Galerii "Echo" w Kielcach przy ul. Świętokrzyskiej 20. Buty - sklep "Gino Rossi" także w Galerii "Echo".

  Do zdjęć pozowała Ewa Lisowska, którą przygotowano w Studiu Kosmetycznym "Wiosna" przy ul. Solnej 8, tel. 343-15-86 - fryzura: Małgorzata Kwaśniewska, makijaż: Ewa Romańska.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo