Dziewczyny! Rozpoczynamy wybory Miss Polonia 2005

  Dziewczyny! Rozpoczynamy wybory Miss Polonia 2005

  Arkadiusz KIELAR

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Piękne i odważne dziewczyny, nadchodzi wasze "pięć minut"! Po raz kolejny "Echo Dnia", Radio "Leliwa" i Klub "Planeta" w Stalowej Woli organizują wybory Miss, jak zwykle ze wspaniałymi nagrodami. Kulisy wyborów "Miss Polonia Rzeszowszczyzny 2005" zgodził się odsłonić nam Edward Banasik, właściciel "Planety".

  * Już wiadomo, że i w tym roku w wyborach miss nie zabraknie dla najpiękniejszych dziewcząt wspaniałych nagród.

  - Jak zwykle na nasze finalistki czekają wspaniałe upominki.
  Mogę zdradzić, że Miss Polonia Rzeszowszczyzny wyjedzie na niezwykłe wczasy nad Adriatyk, do Czarnogóry. Nie zabraknie też tradycyjnie nagrody od Browarów "Warka", będzie to kamera wideo. Atrakcyjnych nagród będzie znacznie więcej, będziemy o nich informować na bieżąco, także na łamach "Echa Dnia".

  * Wybory miss, organizowane wspólnie przez "Echo Dnia" i "Planetę", to najbardziej prestiżowy konkurs piękności w całym regionie. Wystarczy powiedzieć, że Miss Polonia Rzeszowszczyzny awansuje od razu do półfinałów wyborów Miss Polonia, najbardziej renomowanego konkursu piękności w Polsce.

  - Kto wie, może dziewczyna z naszego regionu zostanie Miss Polonia, a potem najpiękniejszą dziewczyną świata - Miss World? Wszystko jest przecież możliwe. Jak pokazały poprzednie lata, w naszym regionie nie brakuje pięknych dziewcząt. Wystarczy wymienić naszą wicemiss sprzed dwóch lat Irminę Stańkowską, która potem odniosła niebywały sukces, zostając "Miss »Lata z Radiem«". Uczestniczki naszych wyborów mogą liczyć też na zainteresowanie agencji reklamowych. Będzie o nich głośno dzięki mediom, o kandydatkach będzie pisać "Echo Dnia", mówić Radio "Leliwa".

  * Kto może zgłosić się do wyborów "Miss Polonia Rzeszowszczyzny 2005"?

  - Ładne i odważne dziewczęta, panny, które ukończyły 18 lat. Z naszego regionu, ale nie tylko. Kandydatki mogą zgłaszać się do Klubu "Planeta" w Stalowej Woli, ulica Dąbrowskiego 2, telefon (0-15) 844-07-17, 602-644-542 oraz do oddziałów "Echa Dnia" w Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Mielcu i Sandomierzu.

  * Spośród kandydatek wybranych zostanie 14 finalistek podczas specjalnego castingu w Klubie "Planeta".

  - Casting odbędzie się 15 maja w Klubie "Planeta" w Stalowej Woli, wielki finał czeka nas 29 maja, oczywiście również w "Planecie". Wybierać będziemy również "Miss Publiczności »Echa Dnia«", będzie można głosować za pomocą sms-ów. Dziewczyny przed finałem jak zwykle mogą liczyć na profesjonalny makijaż, specjalistki zajmą się fryzurami, choreografowie, Luiza Kozioł i Marek Leś, nauką odpowiedniego poruszania się na scenie i specjalnym układem choreograficznym. Oprócz atrakcyjnych nagród, dziewczyny czeka wspaniała i niezapomniana przygoda, obycie ze sceną, zainteresowanie mediów. Te, które chcą zostać w przyszłości modelkami, mogą zyskać bezcenne doświadczenie. Jednym słowem - dziewczyny, zgłaszajcie się do naszych wyborów, kariera stoi przed wami otworem!

  * Dziękuję za rozmowę.  Informacje i przyjmowanie zgłoszeń

  Kandydatki mogą zgłaszać się do Klubu "Planeta" w Stalowej Woli, ulica Dąbrowskiego 2, telefon (0-15) 844-07-17, 602-644-542 oraz do oddziałów "Echa Dnia" w Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Mielcu i Sandomierzu.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo