Przygniotło auta

  /TDM/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Drzewo przygniotło cztery auta zaparkowane na policyjnym parkingu.

  Drzewo przygniotło cztery auta zaparkowane na policyjnym parkingu. ©Sławomir Czwal

  Drzewo przygniotło cztery auta zaparkowane na policyjnym parkingu.

  Drzewo przygniotło cztery auta zaparkowane na policyjnym parkingu. ©Sławomir Czwal

  Żeby uwolnić zniszczone samochody, strażacy musieli podnieść konar drzewa. Sławomir Czwal

  Żeby uwolnić zniszczone samochody, strażacy musieli podnieść konar drzewa.
  (fot. Sławomir Czwal)

  Powalone drzewa, zniszczone samochody, podtopione budynki - to żniwo potężnej burzy, która przeszła wczoraj nad Stalową Wolą. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

  Mieszkańcy Stalowej Woli jeszcze dobrze nie ochłonęli po gwałtownej, niedzielnej burzy, a nad miastem przeszła wczoraj następna.
  Deszcz zaczął lać w godzinach południowych, zerwał się silny wiatr. Tuż przed godziną 14 na samochody zaparkowane na placu przy komendzie policji przewróciło się kilkunastometrowe drzewo. Przygniotło cztery auta, niszcząc w nich dachy oraz uszkadzając pozostałe elementy karoserii.

  - W tej chwili ciężko mówić o stratach, bo drzewo jeszcze leży na samochodach - mówił tuż po zdarzeniu Andrzej Walczyna z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. - Najbardziej uszkodzone zostały seat cordoba oraz skoda felicia.

  Jak ustaliliśmy, większość właścicieli nie miała wykupionych polis samochodowych auto casco, czyli straty będą musieli pokryć z własnych kieszeni. - W życiu zdarzają się większe tragedie - skomentował właściciel jednego z uszkodzonych aut.

  Na komendach straży pożarnej w Stalowej Woli i Nisku poinformowano nas się, że kilka budynków zostało podtopionych, kilka drzew przewróciło się na ulice oraz chodniki. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo