Rekord "na bani"

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Być może to popularne imieniny Heleny i Bronisława sprawiły, że w piątek na drogi wylegli pijani kierowcy. Podkarpaccy policjanci "wyłapali" aż 53 amatorów jazdy na dwóch gazach. To tegoroczny rekord. Ilu przestępcom drogowym udało się uniknąć policyjnej kontroli?

  Pijani za kierownicą zasiadali nie tylko w piątek, ale też w sobotę. Tego dnia odnotowano cztery wypadki, właśnie z udziałem nietrzeźwych użytkowników dróg.

  Tuż po północy w Grębowie, powiat tarnobrzeski, 17-latek, kierujący "audi", na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem.
  Auto zjechało do rowu, uderzyło w ogrodzenie, potem w słup telefoniczny. Poważnych obrażeń doznał 21-letni pasażer. Kierowca i drugi pasażer (19-latek) są lekko ranni. Okazało się, że kierowca był pijany, poza tym nie ma jeszcze prawa jazdy.

  Pijani kierowcy spowodowali też wypadki w Krościenku i Jedliczu. W Brzyskiej Woli, koło Leżajska 17-letni motocyklista nie opanował jednośladu na łuku drogi i wpadł do rowu. On i jego 15-letni pasażer (obaj mieszkają w Brzyskiej Woli) zostali ranni i przebywają w szpitalu. Motocyklista miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo