Psie zaprzęgi w Zabajce

  Psie zaprzęgi w Zabajce

  /kazet/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Niezwykłe zawody w Zabajce koło Głogowa. Zmierzą się psie zaprzęgi. Impreza odbędzie się w niedzielę, początek w samo południe.

  Na I Otwarte Zawody Psich Zaprzęgów na dystansie trzech kilometrów zapraszają Sekcja Psów Zaprzęgowych Związku Kynologiczny w Polsce oddział Rzeszów, Klub Sportowy Psich Zaprzęgów NOME oraz Rzeszowskie Stowarzyszenie "Ruch dla Zdrowia".

  W zawodach mogą brać udział zawodnicy z psami wszystkich ras i mieszańcami. Zmierzą się w dwóch konkurencjach canicrossie (biegacze z psem) oraz bikejoringu (rowerzyści z psem).

  Zgłoszenia na zawody są przyjmowane w siedzibie oddziału, telefonicznie i drogą e-mailową lub na miejscu w dniu zawodów do godziny 10:30. Opłata za zgłoszenie: 10 złotych - dorośli (grupa powyżej 16 lat), pozostali zwolnieni są opłat. Psy obowiązkowo muszą mieć aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie. Zawodnicy na rowerach muszą mieć kask.

  Kontakt: Związku Kynologiczny w Polsce, oddział Rzeszów, ul. Żwirki i Wigury 8, tel. (17) 854 17 40, 0 502 63 09 13, 0 501 14 08 10, 0 600 30 52 98, e-mail: ahr@interia.pl.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo