Gest solidarności

  Gest solidarności

  /WK/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli chcą pomóc ofiarom katowickiej katastrofy. Nie są zamożni, ale solidaryzując się z poszkodowanymi, wystawili na aukcję swoje dzieła. Pieniądze z licytacji mają wspomóc leczenie i rehabilitację najbiedniejszych, poszkodowanych w katastrofie.

  - Uczestnicy trzech placówek Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli w geście solidarności z ofiarami tragedii w Katowicach wystawili na aukcje swoje prace, które będą licytowane na antenie Radia "Leliwa" przez trzy kolejne wtorki tego miesiąca. Zaczynamy 7 lutego - informuje Elżbieta Tomczak, pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stalowej Woli.

  Na aukcję wystawiono 31 prac. Jej autorami są podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ulicy Podleśnej, uczestnicy Dziennego Domu Pobytu i Środowiskowego Domu Samopomocy w Stalowej Woli. Wśród prac są między innymi: ręcznie malowane i haftowane obrazy, obrus dziergany na szydełku oraz gliniane, ręcznie malowane naczynia. W najbliższy wtorek w godzinach 10-14 na antenie Radia "Leliwa" będzie licytowanych dziesięć prac. Można je obejrzeć na stronie internetowej Urzędu Miasta Stalowa Wola, a także w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

  Pieniądze z aukcji mają być wpłacane na konto Banku Spółdzielczego w Stalowej Woli - 38 9430 0006 0022 7250 2000 0002.

  Po licytacji zostaną wysłane na konto Ośrodka Pomocy w Chorzowie. Mają wesprzeć najbiedniejszych i pomóc ofiarom katastrofy w Katowicach w leczeniu i rehabilitacji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo