Czekamy na nasze ślicznotki!

  Czekamy na nasze ślicznotki!

  /ARKA/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Już 30 kwietnia w klubie "Planeta" w Stalowej Woli zaroi się od pięknych dziewcząt, podobnie jak w ubiegłym roku. Wśród nich możesz

  Już 30 kwietnia w klubie "Planeta" w Stalowej Woli zaroi się od pięknych dziewcząt, podobnie jak w ubiegłym roku. Wśród nich możesz znaleźć się i ty, wystarczy tylko nieco odwagi i chęci na wspaniałą przygodę! ©S. Czwal

  Już 30 kwietnia w klubie "Planeta" w Stalowej Woli zaroi się od pięknych dziewcząt, podobnie jak w ubiegłym roku. Wśród nich możesz

  Już 30 kwietnia w klubie "Planeta" w Stalowej Woli zaroi się od pięknych dziewcząt, podobnie jak w ubiegłym roku. Wśród nich możesz znaleźć się i ty, wystarczy tylko nieco odwagi i chęci na wspaniałą przygodę! ©S. Czwal

  Irmina Stańkowska, "I Wicemiss Polonia Rzeszowszczyzny", dzięki wyborom przeżyła wyjątkowe chwile i wygrała wspaniałe nagrody. M. Radzimowski

  Irmina Stańkowska, "I Wicemiss Polonia Rzeszowszczyzny", dzięki wyborom przeżyła wyjątkowe chwile i wygrała wspaniałe nagrody.
  (fot. M. Radzimowski)

  Coraz większymi krokami zbliża się wyjątkowo "elektryzujące" wydarzenie w naszym regionie. Już 30 kwietnia w klubie "Planeta" w Stalowej Woli zaroi się od... pięknych dziewcząt! Jeżeli jesteś odważna, przebojowa, chcesz zrobić karierę i wywalczyć wspaniałe nagrody - nie wahaj się i zgłoś się na "casting" do wyborów "Miss Polonia Podkarpacia", organizowanych przez "Echo Dnia", Radio "Leliwa" i "Planetę"!

  Nie od dziś wiadomo, że w naszym regionie nie brakuje pięknych dziewczyn.
  Dlaczego więc nie pochwalić się swoją urodą i być może zmienić zupełnie swoje życie? Wybory "Miss Polonia Podkarpacia" są wielką szansą dla odważnych "ślicznotek" i mogą okazać się pierwszym krokiem do wielkiej kariery oraz wspaniałej przygody. A kolejne "szczeble" wyborów prowadzą do ogólnopolskiego finału najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce, czyli wyborów "Miss Polonia", a te z kolei do wyborów "Miss Świata", które organizowane są w tym roku w Polsce, w Warszawie. Niemożliwe? Dziewczyny, jeżeli nie zgłosicie się na "casting", nigdy się o tym nie przekonacie, a możecie stracić wyjątkową okazję!

  - Do naszych wyborów już zgłaszają się dziewczyny z całego regionu, a my cały czas czekamy na kolejne, które serdecznie zapraszamy na "casting" i zachęcamy do startu w wyborach "Miss Polonia Podkarpacia" - mówi Edward Banasik, właściciel klubu "Planeta" w Stalowej Woli. - Co ciekawe, nie brakuje nam już kandydatek z bardzo różnych stron Podkarpacia, od Jarosławia po Rzeszów. Mam nadzieję, że nie zabraknie także piękności ze Stalowej Woli, Tarnobrzega czy Mielca, bo te miasta słyną przecież z urodziwych dziewcząt. Czekamy na was!

  Patronat nad wyborami "Miss Polonia Podkarpacia" objął prezydent Stalowej Woli, Andrzej Szlęzak, a patronat medialny sprawują: Telewizja Regionalna TVP 3 w Rzeszowie, Telewizja Miejska Stalowa Wola, Telewizja Miejska Tarnobrzeg, a także Telewizja "Stella" w Stalowej Woli, która planuje relację "na żywo".  Zgłoszenia i finał

  Zgłoszenia dziewczyn do wyborów "Miss Polonia Podkarpacia" przyjmujemy w oddziałach "Echa Dnia" i Klubie "Planeta", gdzie zapraszamy po odbiór ankiet. Do konkursu mogą zgłaszać się panny w wieku od 18 do 24 lat, bez widocznych tatuaży. Więcej informacji można uzyskać w Klubie "Planeta" pod numerem telefonu (015) 844-07-17 lub 602-644-542.

  Casting do wyborów "Miss Podkarpacia" odbędzie się 30 kwietnia o godzinie 17 w Klubie "Planeta". Wielki finał zaplanowany jest na 21 maja w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.
  Dlaczego warto?

  Nasz konkurs to także szansa na wspaniałe nagrody. Ubiegłoroczna "Miss Rzeszowszczyzny" Paulina Duda z Niska spędziła osiem dni w Dubrowniku, mieście zwanym "Perłą Adriatyku" w Chorwacji. Oprócz tego otrzymała miedzy innymi kamerę video i odtwarzacz DVD.

  - W rankingu oglądalności imprez wybory Miss Świata zajmują trzecie miejsce na świecie. Według danych finał tego prestiżowego konkursu śledzi dwa miliardy ludzi. Tylko życzyć, aby któraś z naszych kandydatek zaszła tak wysoko. Nadarza się ku temu niebywała szansa. Dziewczyny, nie zmarnujcie jej. Weźcie udział w wyborach "Miss Polonia Podkarpacia" - mówi Edward Banasik, właściciel Klubu "Planeta", współorganizator wyborów.
  Krok do wielkiej kariery

  Jak szybko może potoczyć się kariera, na którą mają szansę wszystkie odważne dziewczyny, zdecydowane wystartować w "Miss Polonia Podkarpacia", najlepiej dowodzi przykład Irminy Stańkowskiej, dziewczyny z Dąbrowy Rzeczyckiej koło Stalowej Woli. W ciągu roku piękna Irmina zdobyła pięć tytułów najpiękniejszej! A zaczęło się od startu w konkursie "Miss Walentynek 2003", następnie był konkurs "Miss Polonia Rzeszowszczyzny 2003", w którym zdobyła tytuł "I Wicemiss" oraz "Miss Publiczności". W tym samym roku uznano ją też najpiękniejszą dziewczyną w ogólnopolskim konkursie "Miss Lata z Radiem", gdzie zdystansowała kilkaset konkurentek z całego kraju, a z finału wyjechała wspaniałym samochodem! W 2003 roku zdobyła też tytuł " I Wicemiss Teletygodnia".

  - Udział w wyborach miss to przede wszystkim wspaniała przygoda i cudowne wspomnienia. Cieszę się, że wzięłam w nich udział. Niczego nie żałuję. Nie spotkały mnie wtedy żadne przykre doświadczenia, a wręcz przeciwnie. Jako miss brałam udział w różnego rodzaju imprezach, bankietach, przyjęciach. Poznałam wielu ludzi i dużo się nauczyłam - wspomina Irmina. I dodaje. - Według mnie każda młoda, ładna dziewczyna, jeżeli tylko ma ochotę, powinna spróbować swoich sił i wystartować w konkursie piękności. To naprawdę wspaniałe przeżycia.

  Dziewczyny! Tak samo mogą potoczyć się losy każdej z was. Ale musicie zrobić pierwszy krok. Nie zmarnujcie stającej przed wami wielkiej szansy. Weźcie udział w Wyborach "Miss Podkarpacia".

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo