Gorąca miss

  /WiDa/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Gorąca miss

  ©Ł. Zarzycki

  Ł. Zarzycki

  (fot. Ł. Zarzycki)

  Fryzura bez udziwnień, delikatny makijaż podkreślający atuty urody, czarujący uśmiech i prostota stroju. To trendy na każde lato tego tysiąclecia! Styl, który nigdy się nie przeżywa.
  Ł. Zarzycki

  (fot. Ł. Zarzycki)


  Klasyczne dżinsy, seksowne krótkie spodenki i fantazyjne koszulki, dziewczęce sukienki w słodkie cukierkowe wzorki. Natura i młodość to styl sam w sobie. Wie o tym każda dziewczyna, która potrafi docenić i dostrzec swoje naturalne piękno. Umiejętnie wykorzystuje je pozująca do zdjęć tegoroczna miss Cedzyny, pretendująca do tytułu Miss Lata Echa Dnia 2006. Każda z młodych dziewcząt może podobnie wykorzystać swe atuty. Zapraszamy na kolejne wybory już.22 lipca na plazy w Bałtowie. Nagrodą jest między innymi sesja fotograficzna dla "Echa Dnia".

  Do zdjęć pozowała Judith Kowalczyk, kandydatka do tytułu Miss Lata, zdobywczyni tytułu najpiękniejszej podczas wyborów na plaży w Cedzynie. Ubrania i dodatki Americanos i Diessel pochodzą z kolekcji sklepu tych marek w Galerii Echo w Kielcach. Przygotowanie do sesji: fryzura Salon Fryzjerski "Elf" Edyty Łatasiewicz w Kielcach, makijaż Agnieszka Glejzer.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo