Figurska i Chorosiński znów razem

  Figurska i Chorosiński znów razem

  Elżbieta ZEMSTA, <a href="mailto:zemsta@echodnia.eu" target="_blank" class=menu>zemsta@echodnia.eu</a>

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Michał Chorosiński i Dominika Figurska z córeczkami - trzyletnią Natalią i roczną Malwinką.

  Michał Chorosiński i Dominika Figurska z córeczkami - trzyletnią Natalią i roczną Malwinką. ©A. Szczukiewicz

  Dominika Figurska i Michał Chorosiński - piękna para w życiu i na ekranie, grająca małżeństwo w serialu "M jak Miłość", mimo rodzinnych kłopotów, nie rozstaje się. Kłopoty chyba zostały przezwyciężone, bo aktor mówi: - Jesteśmy bardzo szczęśliwi!

  Serialowi Ewa i Leszek poznali się i pokochali jeszcze na studiach. On był na czwartym roku Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, a ona na pierwszym. Zaraz po studiach Michał i Dominika pobrali się, wkrótce na świat przyszła Natalka, a kilka lat potem Malwina. Natalia wspólnie z rodzicami gra w serialu "M jak Miłość" ich wspólną córkę Olę. Od kilku miesięcy głośno było o rozpadzie uchodzącej za przykładne małżeństwo, pary.  - Nie chcę dusić się w tym związku, moje odejście to krzyk rozpaczy o zmianę i prawdziwą miłość.
  Jeśli Michał nie usłyszy tego krzyku, to może moja decyzja o odejściu jest słuszna, Odeszłam nie dlatego, że taki miałam kaprys, tylko po to, by przypomnieć sobie, kim jestem, odnaleźć swoją kobiecość - tak w jednym z wywiadów tłumaczyła swoją decyzję Dominika Figurska.  Aktorka przyznawała, że znalazła mężczyznę, który w odróżnieniu od męża zabiega o jej względy.  Tymczasem Michał Chorosiński unikał kontaktów z prasą i odpowiedzi na "trudne" pytania, dotyczące ich związku. W końcu kilka tygodni temu oświadczył, że wybacza żonie zdradę i znowu tworzą szczęśliwe małżeństwo.  - Chcę stanowczo uciąć wszelkie spekulacje na temat naszego małżeństwa. Jesteśmy razem, mamy dzieci, które wspólnie wychowujemy - stwierdził aktor, który kilka dni temu odwiedził Kielce razem z Reprezentacją Artystów Polskich, z którą rozgrywał mecz piłki nożnej.  Aktor przyznał, że dzieci są dla niego i żony priorytetem. - Staramy się jak najwięcej czasu spędzać z naszymi córeczkami. Mamy więc dwa domy, jeden we Wrocławiu, gdzie na stałe mieszkamy, a drugi w Warszawie. We Wrocławiu dzieci mają doskonałe miejsce do zabawy, ponieważ mamy dom blisko lasu, z dala od zgiełku dużego miasta - zdradził nam popularny aktor.  Michał Chorosiński gra w serialu "M jak Miłość" Leszka Skalskiego, mężczyznę z którym Ewa Nowicka, czyli prywatnie żona aktora Dominika Figurska, spędziła przypadkową noc. Konsekwencjami tego jest dziecko, o którym Leszek nie wiedział, mężczyzna przypadkowo dowiaduje się o córce, para zakochuje się i bierze ślub.  - Gram w serialu dobrego człowieka, co przysparza mi sympatii widzów. Leszek jest oddanym mężem i ojcem, chociaż ostatnio popada w konflikt z matką Ewy, Janiną - tłumaczy Michał Chorosiński. - Nie mogę zdradzać szczegółów scenariusza, ale powiem tylko, że rola Leszka może się wkrótce odmienić, przestanie być pozytywną postacią...  Aktor w najbliższym czasie planuje urlop, który zamierza spędzić w... Górach Świętokrzyskich.  - Rodzice mojej żony pochodzą ze Starachowic, dlatego znam trochę Góry Świętokrzyskie, mam zamiar wkrótce odświeżyć wiedzę o nich, chociaż najchętniej chodzę po Tatrach, polskich i słowackich. Uwielbiam góry - wyznał nam Michał Chorosiński.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo