Czy bił roczną córkę?

  Czy bił roczną córkę?

  Agata DZIEKAN, dziekan@echodnia.eu

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Czy bił roczną córkę?
  Policja prowadzi śledztwo przeciwko mężczyźnie, który prawdopodobnie znęcał się nad roczną Mirelką i jej matką.
  Czy bił roczną córkę?
  26-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego podejrzewany o pobicie swojej córeczki. Sprawa wyszła na jaw dokładnie w dniu pierwszych urodzin Mirelki.

  Mama dziewczynki opowiadała policjantom, że w środę około godziny 8 rano najpierw usłyszała płacz dziecka. Kiedy weszła do pokoju Mirelki, córeczka siedziała w łóżeczku. Kobieta spostrzegła, że dziecko ma na skroni jakieś zasinienie, które wyraźnie się powiększało. Szybko więc zabrała dziecko do lekarza rodzinnego.

  Wiesław Kluk, rzecznik prasowy Komendy policji w Mielcu informuje: - Ale wizyta w miejscowej przychodni - ze względu na cięższe obrażenia u dziewczynki, niż początkowo można było sądzić - zakończyła się wezwaniem pogotowia.
  Dziewczynka trafiła najpierw do mieleckiego szpitala. Tu lekarz zauważył kolejne obrażenia na główce dziewczynki, które mogły powstać przed kilkoma dniami. Zdecydował, że w tym wypadku dziecko potrzebuje specjalistycznej opieki. Mirelka jest teraz w szpitalu w Rzeszowie.

  W środę wieczorem jej ojciec, 26-letni Grzegorz T., trafił do policyjnej izby zatrzymań. Kiedy policjanci przyszli po niego do domu, był pijany. W wydychanym powietrzu miał 1,34 promila alkoholu. Wczoraj po południu było wiadomo, że mężczyzna usłyszy zarzuty w tej sprawie.

  Wiesław Kluk mówił, że ojciec Mirelki jest podejrzewany o znęcanie się nie tylko nad córeczką, ale także jej matką. Policyjna lista zarzutów ma być jednak dłuższa. Dziś będzie dokładnie znana jej treść.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo