Zupełnie odmieniona corolla

  Zupełnie odmieniona corolla

  Roman FURCIŃSKI furcinski@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W najbliższą sobotę i niedzielę "Dni Otwarte Toyoty" - będzie mozna zobaczyć zupełnie nową corollę.
  Nowa corolla z przodu...

  Nowa corolla z przodu...

  ... z tyłu

  ... z tyłu

  Nieliczni już ją widzieli, inni będą mieli okazję ją zobaczyć za kilka dni. Toyota corolla szykuje się do podbicia rynku samochodowego.

  Nowa corolla, to już dziesiąta generacja, tego niezwykle popularnego modelu japońskiego koncernu. Niemal w każdym calu jest odmieniona.

  Mała limuzyna
  Duże zmiany są w stylistyce pojazdu. Przez wyższy tył i pochylony przód sprawia wrażenie klina. Zupełnie zmieniono lampy. Ich fragmenty wystają poza linię karoserii. W stylistyce samochód przypomina nieco swoją większą "siostrę" toyotę camry i "brata" lexusa IS, głównie z tyłu.

  Auto sprawia wrażenie niewielkiej limuzyny. Na pewno będzie rozpoznawalne na drodze.
  Ciekłokrystaliczny ekran wyświetla informacje o stacjach radiowych lub może pokazywać jazdę dzięki systemowi satelitarnemu. R. Furciński

  Ciekłokrystaliczny ekran wyświetla informacje o stacjach radiowych lub może pokazywać jazdę dzięki systemowi satelitarnemu.
  (fot. R. Furciński)

  Sam ją zobacz i sprawdź
  Corolla ma dobre wyposażenie. Jeśli, na przykład, ktoś zamierza kupić toyotę wyższej klasy, avensis w wersji sol lub sol plus, to może się zastanowić, czy nie kupić corolli wersji prestige.

  Wyposażenie bardzo bogate, a cena ta sama. Między innymi auto ma oczywiście ABS, EBD, BA, VSC i TRC, oprócz przednich i bocznych poduszek powietrznych kierowcy i pasażera oraz kurtyn powietrznych, również poduszkę kolanową kierowcy. W tej wersji nabywca przewidziano system "inteligentnego kluczyka" z czujnikami zbliżeniowymi w drzwiach kierowcy.

  W najbliższą sobotę i niedzielę są "Dni Otwarte Toyoty", w salonach w Radomiu i Kielcach. W godzinach od 9 do 16, w oba dni, będzie można dokładnie obejrzeć samochód i umówić się na jazdę nową corollą.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo