Korona dla Larysy

  Marcin Radzimowski radzimowski@echodnia.eu

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  18-letnia Larysa Zielińska została Miss Mielca. W finale pokonała 17 rywalek. - Bardzo się cieszę - mówiła po finale uradowana Larysa.
  Prezentacja w strojach kąpielowych.

  Prezentacja w strojach kąpielowych. ©M. Radzimowski


  W niedzielne popołudnie sala Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu zapełniła się po brzegi. Nie ma się co dziwić, bo 18 urodziwych panien było wystarczająco mocnym wabikiem. Swoim urokiem przyćmiły nawet koncert Gabriela Fleszara, który był ciekawym, aczkolwiek jedynie dodatkiem do konkursu.

  Kandydatki zaprezentowały się tradycyjnie w strojach kąpielowych, sukniach wieczorowych, kreacjach ślubnych. Organizatorzy postarali się też o ciekawą oprawę, choćby prezentacja dziewczyn w dżinsowych ciuchach, przypominająca Dziki Zachód.

  W niedzielę koronę najpiękniejszej mogła założyć tylko jedna dziewczyna, ale do podziału było również sześć innych tytułów.
  Miss Czytelników tygodnika "Korso" została 18-letnia Lucyna Sztuka z Mielca, swoją Miss wybrali także internauci, a została nią mielczanka, 18-letnia Joanna Betlej. Szarfę z kolejnym tytułem - Miss Foto założyła Aleksandra Tabor, 18-latka z Woli Chorzelowskiej, publiczność zgromadzona w mieleckim SCK uhonorowała z kolei 17-letnią Patrycję Cyganowską z Mielca. Tytuł II Wicemiss Mielca 2007 otrzymała Maja Ciężadło, 18-latka z Mielca, I Wicemiss została 17-letnia Patrycja Cyganowska z Mielca.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo