Foremniak i Maserak razem

  Foremniak i Maserak razem

  Anna Szewczyk

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak.

  Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. ©ZOOM

  Aktorka Małgorzata Foremniak i tancerz Rafał Maserak potwierdzili - "Jesteśmy razem!".
  Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak.

  Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. ©ZOOM

  To, o czym cała Polska plotkuje od dwóch lat, okazało się prawdą. 40-letnia aktorka Małgorzata Foremniak jest w separacji z mężem i spotyka się z 24-letnim tancerzem Rafałem Maserakiem.

  Twierdzi, iż nie ma nic złego w tym, że zafascynowała się młodszym o kilkanaście lat chłopakiem. Rafał z kolei mówi, że tylko przy Małgosi czuje się szczęśliwy. Mąż aktorki, Waldemar Dziki, nie komentuje tych "rewelacji".
  Zajmuje się dziećmi i - jak mówią jego znajomi - czeka, jak potoczą się dalej losy jego małżeństwa z Małgorzatą. Na razie para żyje w separacji i nie myśli o rozwodzie. Małgosia wyprowadziła się z ich wspólnego mieszkania i wynajęła apartament w samym centrum Warszawy. To właśnie w tym apartamencie często bywa Rafał.

  O tym, że aktorka i tancerz świetnie się dogadują, przekonali się kilka dni temu uczestnicy gali "VIVA Najpiękniejsi", podczas której Gosia i Rafał po raz pierwszy nie ukrywali się ze swym uczuciem. Tańczyli razem, przytulali się czule i sprawiali wrażenie, że nie widzą poza sobą świata. Małgorzata wyglądała przy Rafale na bardzo szczęśliwą. - Ta miłość odjęła jej lat - żartowali niektórzy z obserwatorów.
  Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak poznali się podczas przygotowań do wspólnych występów w drugiej edycji show "Taniec z gwiazdami". W trakcie trwania programu bardzo się do siebie zbliżyli. Kiedy tańczyli, widać było, że iskrzy między nimi mocno. Każdy ich taniec był przepełniony wielkimi emocjami i podszyty erotyzmem. Także za kulisami sprawiali wrażenie zafascynowanych sobą i nierozłącznych. Spędzali razem wiele godzin dziennie i nie kryli, że lubią swoje towarzystwo.

  - To niemożliwe, żeby Gosia straciła głowę dla sporo od siebie młodszego chłopaka - mówiła nam wtedy znajoma aktorki. - Jest przecież szczęśliwą żoną i matką! Okazało się jednak, że w małżeństwie Małgorzaty Foremniak z Waldemarem Dzikim nie dzieje się najlepiej. To on zajmował się dziećmi - Olą, córką aktorki z pierwszego małżeństwa i dwójką adoptowanych - Maćkiem i Julką, kiedy Gosia spędzała słodkie chwile u boku Rafała. Waldemar Dziki oglądał potem w gazetach zdjęcia żony i jej ukochanego. Te z kawiarni, gdzie czule się obejmowali, te z wakacji w Grecji, te z sylwestra w Turcji… Choć z żoną był już w separacji, wciąż pozostał jej przyjacielem. Pozwolił nawet, by aktorka zamieszkała w wynajętym mieszkaniu. Sam został z dziećmi w starym.

  Gosia i Rafał na parkiecie "Tańca z gwiazdami" przegrali z inną zakochaną parą - Kasią Cichopek i Marcinem Hakielem, którzy do swojej miłości przyznali się od razu. Foremniak i Maserak długo nie przyznawali się do łączącego ich uczucia. Dziś wreszcie nie muszą się już ukrywać. Powiedzieli wprost, że są parą. Piękna aktorka i przystojny tancerz spotykają się codziennie, czasem Rafał zostaje na noc w apartamencie Małgorzaty. Gosia wygląda na bardzo szczęśliwą. Wcale nie zaniedbała dzieci - wciąż je kocha i wciąż poświęca im wiele czasu. - Kiedyś wróci do rodziny i zapomni o swoim tancerzu - mówi jej znajoma. - Ale na razie pozwólmy jej po prostu kochać i być kochaną.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo