Wchodzi czwarty operator telefonii komórkowej

  Wchodzi czwarty operator telefonii komórkowej

  Robert Felczak felczak@echodnia.eu

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Play to już czwarty operator na polski rynku.

  Play to już czwarty operator na polski rynku.

  Czy wejście na rynek czwartego operatora telefonii mobilnej wywoła nową rewolucję cenową?
  Play to już czwarty operator na polski rynku.

  Play to już czwarty operator na polski rynku.  Do gry o abonenta włączył się czwarty operator telefonii komórkowej. Erze, Plusowi i Orange wyzwanie rzucił Play. Wczoraj podał ceny połączeń i abonamentów.

  Play to już czwarty operator na polski rynku. Właścicielem marki jest firma P4, której udziałowcami są islandzki fundusz Novator i polska Netia. Nowy operator chce w ciągu pięciu lat zyskać 20 procent rynku.
  - Zaproponujemy zupełnie nowe spojrzenie na telefon komórkowy.
  Jednym z naszych atutów są multimedialne, nowoczesne aparaty telefoniczne - deklaruje Marcin Gruszka, rzecznik prasowy P4, potwierdzając tym samym, przewidywania analityków dotyczące najbliższej przyszłości telefonii komórkowej w Polsce.
  Umowy abonamentowe z Play będzie można zawierać w wybranych salonach Empik, sieci supermarketów Media Markt i Saturn oraz w 100 własnych punktach sprzedaży tej marki. W maju oferta Play będzie dostępna także w sieci ponad dwustu salonów Germanos.

  Po tym jak w piątek Play pokazał wreszcie ceny połączeń, konkurencja zadrżała, ale analitycy mimo to nie są pewni czy nowy operator odniesie trwały sukces. Dlatego zapowiada on walkę nie tylko cenową.

  Komentarze (1)

  de.fect

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo